Problém s prsiami

Príspevok v téme: Problém s prsiami
Larelay

Je mi to hrozne trápne rozoberať, ale fakt potrebujem radu od niekoho kto sa vyzná. Mám 15 rokov, a môj problem je ten že mám asymetriu pŕs.Ale hrozne vidiťeľnú, jeden prsník má úplne iný tvar ako druhý, minimálne o číslo vačší .. Je to hrozne viditeľné, hambím sa ísť na kúpalisko alebo hoci len sa prezliecť na telesnej, lebo aj v podprsenke to vidno. Bola som u gynekologičky, dala som si vyšetriť hormóny.. A nič, nemám žiadnu rakovinu, cystu, ani problém hormónov, proste to uzavreli že je to asymetria, že mi to bolo od narodenia dané tak ako má niekto odstávajúce uši napr. Chcela by som sa opýtať, či neexistuje nejaký spôsob ako to upraviť. Pýtala som sa doktorky, liekmi to nepôjde keďže to nemá nič s nedostatkom nejakého hormónu. Takže uvažujem o operačnom zákroku. čítala som aj o kmeňových a tukových bunkách. A prosím nevravte mi, že mám čakať do 18, lebo ja to nezvládam. Vraj mám už prsia vyvinuté ako dospelá žena.
Prosím poraďte mi, som zúfalá

maruska_123

natasa to su strie...skus si o nich nieco najst na internete...nie je to docasne, je to trvale a je to len kozmeticka vada

natasa1503

Ahojte :) Mám 12 rokov a mám takýto problém s prsiami :) JE to takto .. mám na nich také fialové až červené pásiky :( Nevim či je to nejaká choroba alebo iba dočastné :) Prosim povedzte mi čo to znamená . ´Dakujem :)

fazula gula

mam kamosku s podobnym problemom teraz ma 18 a je rozhodnuta nad operaciou cize plastikou aby tu asymetriu vyrovnala...

Miska_O

možno to je spôsobené len rastom... jeden prsník može rásť rýchlejšie, ako ten druhý.. preto by som nestresovala a počkala aspon do 19 kedy rast končí :) potom rozmýšlaj o plastických zákrokoch...

Lulu2011

nuz v 15 rokoch ti nikto nic s nimi neurobi, musis pockat na plasticku operaciu do tých 18 rokov, niekde udeluju vynimky a da ist uz v 17