Natiahnuté trieslo - lyžovanie

Príspevok v téme: Natiahnuté trieslo - lyžovanie
Ivan91

Ahojte, včera som si natiahol trieslo, vyskakoval som bez rozcvičenia na vysoký múrik a po vyskočení som zacítil dosť veľkú bolesť v triesle a chvíľu som nemohol ani chodiť...
Nemám tam žiadnu podliatinu ani nič podobné, pri chôdzi ma to bolí, ale nič hrozné, žiadne lieky netreba a po chvíli si to prestanem všímať, ale cítim to stále.

No zajtra mám ísť asi na poslednú lyžovačku a teraz otázka, nemôže sa mi to nejako zhoršiť, alebo nebodaj aj natrhnúť? Nechcem sa zbytočne dokaličiť...

radulov

dobry den.potrebujem poradit.hravam hokejbal a stala sa mi taka vec chcel som da print a v tom my prasklo trieslo alebo co .az uplne v rozkroku.a teraz to je asi 4 tyzden co sa trapim vobec sa neda zabrat na tu nohu je to asi natiahnute.a po namahe to hned opucha.prosim vas skuste my niak poradit ako sa toho zbavit.ravde podobne bola slaba rozcvicka som dosiel na poslednu chvylu..dakujem vopred za odpoved

mimi66

... mne sa toto stalo na súťaži( v skoku do výšky), robím atletiku. Neviem čo s tým, v piatok mám vybijanú a v sobotu idem do Dubnice (atletika). Neviem či ti to pomôže, ale tréner mi povedal, že si to mám očúrať. Ževraj to je najlepší liek. :)