Nebojíte sa konca sveta?

Príspevok v téme: Nebojíte sa konca sveta?
m,mlk

Je to najskôr hlúposť, koncov sveta tu už bolo až-až. Ale teraz tu na fóre som našla v jednej téme link na nejaké bizarné zvuky objavujúce sa po planéte. Že vraj to môže znamenať predzvesť blížiaceho sa konca sveta. Tiež to môže byť podvrh, ale keď som si tak predstavila, že som niekde v meste a zrazu počujem nejaké divné zvuky, tak by ma asi trafil šľak..

Svarog

Dobre dávam linky
leva-net.webnode.cz
www.vedy.sk
Kto má čas, nech si to kriticky prečíta, ale nielen kriticky voči tomu, čo tam píšu, ale aj voči dogmám, ktorými nás odmalička kŕmia.

modrá

Niekedy si myslím, že je načase.
Akurát som prišla taká napálená z roboty...Niektorí ľudia, a to bohužiaľ tí na vedúcich miestach, nemajú v sebe kúska cti. Som sestra v nemocnici. Akosi máme čím ďalej tým menej materiálu, tak hovorím kolegyni "preboha, čo budeme robiť, s čím budeme robiť, čo im budeme dávať (lieky)" a ona hovorí - "no, budú si nosiť z domu alebo kupovať v lekárni, lieky, ktoré nie sú na predpis". Hovorila, že u nich na odd, kde robila predtým, to tak funguje už dávno. Akurát keď u nich ležal miestny veľkopodnikateľ, preňho sa na náklady oddelenia zohnalo všetko. Tak, kua, babka s 300 eurovým dôchodkom si musí sama kupovať vitamíny a všelijaké doplnky, ktoré jej nakážu kúpiť počas hospitalizácie!! že odd. na to nemá a pán veľkopodnikateľ dostane všetko zadara....kolegyňa hovorí, že normálne z toho chystala lieky všetkým a keď jej na to vrchná prišla, tak sa urobila sprostá, že nevedela, že je to preňho :))
A to je iba maličký príklad, akurát čerstvý. Alebo, u nás bežné, rodičom či starým rodičom primárových kamarátov suplujeme lacný domov dôchodcov. Koľkokrát nemáme ani obväzový materiál, hygienické potreby (plienky), posteľné prádlo....ale koľko stojí taký zbytočný lôžkodeň???
a to nehovorím o drahých prístrojoch, ktoré predáva "kamarátova firma". To nevidím zblízka. Stačí mi, čo mám z prvej ruky....hnusný svet.

karcino

konec sveta mam momentalne ja lebo mi dala kamaratka kopacky. a citim sa na hovno takze moze bit konec sveta aj zajtra.

arman

zewa - to je aj podla mna spravny nazor!

Svarog - davaj sem link, nie? Aj ja si chcem precitat. Aj ja si myslim, ze mnoho ludi to neprezije. 7 miliard sa tu neuzivi prilis dlho, hehe (cierny humor ja viem).
Prave preto treba mat taky nazor ako zewa... ved ked pomrie 6 miliard, tak naco potom zit, ked 6 zo 7 ludi, ktorych poznam, budu mrtvy. :-)

Meretseger

Názor Jožka sa mi páči, bod pre teba :D
Ináč neverím, že príde koniec sveta v tom zmysle, že život na Zemi zanikne, etc., ale celkom verím v koniec sveta, aký doteraz poznáme, plný sociálnych istôt a podobných sprostostí, že sa to celé nejak riadne preorganizuje a jo - pre mnohých to bude fakt koniec!

tpch1

no to aby sme sa spojili a odvratime vsetky katastrofy, staci hladina alfa:-D
Dobra teoria, este lepsia ako temy o chudnuti

Yong

Moje a zasa sa obávate, asi ste nepočuli o mníšskej teórií :=D ... Hovorí sa, že ak mnísi alebo aj iní ľudia meditujú a sú v stave Alfa, dokážu zmeniť veci, napríklad aj ,že mal naraziť asteroid na Zem, práve sila vôle mení dejiny

Svarog

Mocní tohto sveta majú plán a zatiaľ im aj celkom vychádza. Pozorujte okolo seba, ľudia sú stále uzavretejší, nemajú chuť žiť, len prežívajú za nízku mzdu, nič nevidia. Tí, ktorí chcú niečo viac a tušia, že svet nie je taký, ako nám to ukazujú noviny a televízia nakoniec v zmätku končia buď ako otroci Ježišovi alebo sa poddajú inej sekte.
Časy sa však menia. Čoraz viac ľudí si začína uvedomovať, že čosi nie je v poriadku. Máme šancu prekaziť im ich plány, možno nás nezotročia úplne a budeme sa brániť. Lenže aj oni majú veľkú moc a ich hnev bude veľký a čakajú nás ťažké časy. Nechcem strašiť, ale mnohí to možno neprežijú. Nakoniec však možno všetko dopadne dobre a kvôli tej nádeji sa oplatí bojovať. Oplatí sa prebudiť zo spánku.
Apelujem na zmýšľajúcich ľudí, aby si prečítali niečo z leva net cz alebo vedy.sk
Neide o sektu ani o rasistické hnutie aj keď prvý pohľad môže byť odstrašujúci. Tieto stránky sa ani netvária, že majú patent na všetok rozum, snažia sa len otvárať ľuďom oči. Sú tam aj diskusie z ktorých je jasné, že ide o rozmýšľajúcich a kritických ľudí, ktorí toto podporujú. Oplatí sa zamyslieť sa nad niektorými vecami. Prosím vás, pozrite sa na to, ak máte čas, nič tým netratíte.
Mnohí z nás majú rodovú pamäť, ktorá sa začína prebúdzať a prebudených bude pribúdať.