neprijemne zazerajuci ludia...

iskra

jaaa83
Taketo veci si musiš vyriešit bud s niekym komu veriš a da sa s nim o tom porozpravat/kto ta nevysmeje.
Alebo riešit to nejak sama zo sebou/proste sa s tym naučit nejak žit.Lebo nič ine ti neostava.
Pretože nie každy ta pochopi.

Šejla

a nemáš niekedy pocit, že aj keď si sama v izbe, máš zastreté žalúzie a zhasnuté svetlo, všetci ťa vidia cez tie malé dierky v žalúziach?

arman

Su vsade! Cihaju na kazdom kroku! Ak si myslite, ze nieste sledovani, omyl! Staci sa trochu lepsie poobzerat a urcite zistite, ze ste sa mylili. :-)

Heavy

Neznášam to. A úplne najviac neznášam keď ma očumujú deti, batoľatá, z kočíkov. Raz sa mi stalo že som bol v Tescu a v tom minivozíku ktoré obsahuje "autíčko" bolo také decko, ktoré ma očumovalo keď prechádzalo okolo mňa a !dokonca! sa ešte aj nahlo z toho auta keď som už nebol tak na dosah! Deti nenávidím a otvára sa mi nožík v kapse keď sa ocitnem v takejto situácii!

Meretseger

bingham, tentoraz s tebou súhlasím:) A niet divu, že ani vo Viedni ľudia tak moc nezazerali, fakt, však tam chodilo - trochu urážlivé - všeličo :D Akurát na nás, keď sme tam boli na výlete zo školy, divne pozerali, keď sme si trojica sadli na lavičku a spravili si takmer piknik :D

lost

jasne, dnes som tak hral tennis v kratkom rukave :) a ved uz je horko, cez 15, mozno aj 20 C ... ved to je uz peklo :D

bingham

Lost :D toto bol velmi dobry pokus...niekedy vyskusam :D(inak...uz chodis teraz s kratkym rukavom ????)

ale v NY by sa ti to nestalo...tam nepozera nikto na nikoho...to len v tejto bananovej republike to tak funguje :)....sprostost slovakov nema hranic