Priatel na internate

Príspevok v téme: Priatel na internate
LadysFilth

No ani neviem ako by som mala začať .Moj priatel je na intráku , už druhý rok , prvý bol v poriadku ,pretože tam nebol nikto , kto by mi vadil . Ale ma spolubývajúceho , ktorý ma frajerku , ktorá je stým chalanom asi 5 alebo 6 rokov a obidvaja sa podjebávaju , ale ani jeden to nevie . No a problem je v tom , že ona teraz chodi to toho mesta do školy tiež , teda býva vedla na novom intraku . A stale je u nich na izbe a mne to strasne vadi , lebo ked bol ešte moj priatel nezadaný a ona zadana tak po nom isla . Povedal mi to , lebo to bolo predomnou a len sa bozkávali ..Ja viem sice ze by ma moj priatel nepodviedol , sme spolu uz dva roky , ale vadi mi že tam stale ona chodi :/ A tak neviem co mam robit ...

LadysFilth

No nie to urcite nie , ale aj nad touto moznostou som rozmyslala ...ale neviem sama . A dakujem asi je to to jedine co sa stým da robit.

wurva

skus sa cez to preniest...viem ze sa to lahko pise, tazsie kona... ale je to jedina vec asi co sa s tym da robit.. vzdy a vsade sa najdu ludia, ktori nevyhovuju inym... musis to brat len tak, ze je to clovek, ktory ti vadi... a preto ti nie je prijemne, ze sa stretava s tvojim priatelom... hlavne je ze veris priatelovi...a ze by ta nepodviedol... s tym ze ju nemas rada sa neda robit nic, jedine ze by si sa s nou chcela nejako skamaratit, ale to pochybujem

LadysFilth

Ale myslim ze predomnou ako ze som snim este nebola ty chytrana :D :P sak ale asi chcem rady od vas...snim som sa uz rozpravala..:/