Zamilovala som sa

Príspevok v téme: Zamilovala som sa
nikuska93142

Dobrý den.
Chcela by som váás poprosit o radu, Zamilovala som sa do jedného chalana ktorí namňa stále pozerá, žmurká, ale nikdy mi nenapísal ... Takže ja neviem či by a chcel . čo si o tom myslíte ? Prosim ako by som mu mala dať najavo že ho chcem ja ?
Nechcem mu písať pretože ako chalan by mal napísať prvy ... Ďakujem a prosím len odpovede k veci

henyy

v dnesnej dobe sa chalani neopytaju
,,das mi telefonne cislo ,, ale
,, das mi meno na facebook ,, ?

no hrooooza :(
prihovor sa mu...a uvidis ako bude reagovat, ci bude chciet sam rozvijat rozhovor...

cica987

hmm.. a co tak neNAPISAT ale sa mu PRIHOVORIT?? to v dnesnej dobe sa ludia nevedia inak zoznamovat ako cez net? ako nepoviem.. net je fakt dobra vec, najma na kontakt s priatelmi.. ale zas preboha ved ludia sa uz nevedia pomaly ani porozpravat z oci do oci.. kde su tie dobre casy?? (pre info zaujemcov mam 21 a nie som ziadna babka s takymto nazorom)

wurva

kazdy clovek je iny.. kazdy citi rozne veci inak... a podla mna kazdy jeden clovek bol aspon raz aj platonicky "zalubeny".. do herca, spevaka, alebo nieco podobne...
rozumiem teda aj tomu, ze sa niekto zalubi do cloveka ked na neho zmurkne... jasne ze to nemoze byt laska.. ale ten prvotny impulz, zalubenie sa, to kludne ano...

wurva

tak mu skus napisat hned potom co sa uvidite.... nieco v zmysle ze pekne zmurkas :D mozno ho to nakopne :D alebo neviem, skus ho oslovit nazivo, cez internet je taka obmedzena komunikacia, mozno ma zaujem bavit sa s tebou, len mu nevyhovuje ta internetova komunikacia...v skutocnosti si mozete naozaj rozumiet, aj ked to tak na internete nebude vyzerat...

nikuska93142

Ďakujem ja som mu už raz napísala ale on ma iba odzdravil a na dalšiu otázku už neodppovel preto som s toho zmetená... Najprv namňa žmurká , pozerá sa namňa a potom ani neodpíše..:(

wurva

ahoj nikus, nie je pravda, ze by mal napisat prvy, v tom sa naozaj mylis...
prevezmi kontrolu, napis mu sama.. nemusis mu hned vyznavat lasku... len ho oslov, (lepsie by bolo osobne, ale chce to viac odvahy)... spytaj sa ako sa ma, ako sa mu dari... a podobne.. uvidis ci ma zaujem pokracovat v konverzacii... ak ano, pojde to samo