Rozplačem sa - z ničoho nič

Príspevok v téme: Rozplačem sa - z ničoho nič
kindervajko1

Ahojte.. Mám celkom neobvyklý problém a neviem čo s ním. Počas dňa, kedykoľvek a kdekoľvek sa mi stane že sa rozplačem.. Napríklad minule som sa rozplkala keď som išla z vychádzky vo výťahu s mojím psom. Stáva sa mi to aj na prechádzkach vonku, doma, pár krát už aj v škole, hlavne keď som išla sama na wc - ko. Nie je to plač taký histerický, skôr len cítim strašný smútok a kľud, a stekajú mi po lícach slzy, no neviem to ovplyvniť. Po chvíli to prejde, su to väčšinou tri štyri slzy.. Rozmýšlala som, či nemôžem mať depresie a z toho, alebo niečo podobné, pretože už pol roka mám zlé obdobie, ale toto sa mi stane tak náhle, len zacítim smútok a ide to..

Ak by set vedeli poradiť, pomôcť čokolvek, budem rada :) ďaak

mind

zaujímavý problém...a ja, že som jediná. mne niekedy príde do plaču aj počas obyčajného rozhovoru s človekom, alebo keď som v strese, ktorý si ani neuvedomujem. je to zvláštne, ako keby to bola nejaká forma uvoľnenia napätia. Horšie je, že potom mám už dopredu strach, že sa kedykoľvek môžem rozplakať. Možno to je tým, že nezvyknem plakať ani o samote a dusím v sebe určitý smútok. Ako často plačeš ty, keď si sama?

Sprechstunde

Als meine Freundin schwanger war, sie weinte immer. So warum kann sie nicht schwanger sein? J111 du bist zu frech fur mich.

deniki

Tu sa žiadnej pomoci nedočkáš, musíš vyhľadať odbornú lekársku pomoc, pretože nevieš, čo ti tie stavy zapríčiňuje, a lekár na to postupnými sedeniami príde. My tu nie sme lekári :-)