Mycomax 150 vyrieši mykózu?

mataaaaaaaa

Ak vam mycomax nepomoze, musite to konzultovat s lekarom nech skusi iny liek. Ak nezabueie ani to, jedna vec ano treba zmenit stravovanie popripade konzumaciu sladkosti a pod. ale ak sa berie antikoncepcia, mala by sa vysadit. Aj takato je moznost.

AlexSandra

Ved z mojho prispevku si mohla vycitit, ze nie som velmi naklonena cipkom. Tie pomozu v danej chvili, no nezabrania navratu ochorenia neskor.

Pozri protikvasinkovu dietu

AlexSandra

Ako predpokladas, ze ti gynekolog pomoze pri kvasinkach? Je asi 5 druhov cipkov / masti, co ti moze dat. Alebo este sporanox (analog mycomaxu, len ina ucinna latka) alebo potom nizoral, co je pekne svinstvo. Skus si precitat desiatky tem aj tu na zdravi stylu:

"Brala som vsetko rosalgin, macmiror, polygynax, canesten, klion, gynopevaryl.. A kvasinka sa stale vracia, co mam robit?"

Cize asi gynekolog nepomoze, musim sklamat. Jedno dobre, co by mohol predpisat, je gynoflor. Peroralne probiotika ti moze len odporucit (az sa nemylim). A doporucenie si mozes rovno precitat na forach a clankoch.. Nemusis vysedavat v cakarni..

U lekara nie je zle dat si urobit kultivaciu, ci nemas aj nejake dalsie bakterie premnozene.

MaariSSa

Mne taktiez zabral...akurat na kvasinkach je na prd to, ze sa vracaju, teda aspon mne...cize som si ho dala, za mesiac a pol sa mi to vratilo, tak som ho dala znova, no ak sa to bude vracat castejsie, treba zajst ku gynekologovi aby nasadil nejake ine lieky...ale na to, ze je mycomax volnopredajny liek, je super! Ucinkuje u kazdeho...lebo je to LIEK a nie vyzivovy doplnok ci nejaky vitamin.