Úzkosť

bond2001

expert ty si fakt expert no aj ta zacinam posluchat dala som si kupel ateraz z deckami pozeram rozpravky no a pre istotu mi sme ten stromcek nevyzdobyli lebo mame zauzlene sviecky tak vidis ahoj

expert

ahoj adka neboj nic ten blby hlas nepocuvaj nic zle sa ti nestane ak mas cas zober deti a vypadnite na chvilu von prevetrat hlavu a prijst na ine myslienky skus robit veci co si nikdy nerobila nemyslim tim zle veci ale napr. ked pojdes po ulici pozdrav sa cudzim ludom,a uvidis aky budes mat zo seba pocit odtrhni sa od toho hnusneho strachu a ukaz mu svoju silu drzim ti palce p.s tie vianocne sviecky som rozplietol az teraz B.

bond2001

mas pravdu expert nedala som si liek napiekla som 3 druhy zakuskov a deti chcu aby sme ozdobili stromcek a ja dycham a predychavam len keby nie ten blby pocit ako keby mi volaco vnutri hovorilo nerob nic bude ti zle ale bojujem adka

expert

co stromceky ale tych prazdnich flias kazdy rok ked to vsetko pozbieram a dam do vykupu tak mam penazi na nove auto B.

expert

cau adka tak to som nevedel ale svet sa predsa nezruti ja viem ze je to tazke ale povedz mi prosim ta co poriesis ked sa naladujes liekmi ja viem o com to je prespat vsetko a dajte mi pokoj ludia nemaju bit sami a nielen na vianoce co tak sestra priatelky no co tak tieto vianoce budu ine a ked pride manzel z prace tak si spravite vlastne vianoce zober z tej lepsej stranky teraz je vsetko drahe a po vianociach su paradne vypredaje tak akaze katastrofa B.

bond2001

no prave expert manzel doma neni a na vianoce ani doma nebude pan sef ho nechal v Holandsku cakat kym nebude nakladka domov takze asi to bez tych liekov nezvladnem adka

expert

ahoj adka neries vsetko prosim ta liekmi aj ked viem ze teraz je sakra blbe obdobie zhonu ked sa vsetko musi ligotat a vsetko musi bit tip top nie ze bi som nemal rad vianoce moj nazor je ze ta zaludocna nervozita je z toho ale teraz ju prezivas silnejsie skus zmenit poradie domacich prac napr. zapriahni manzela nech miesa kremy,dava pozor na cesto vsak chlapy nie su iba na krasu detom daj tiez robotu skus sa na to pozriet inim pohladom a bit nad vecou sustred sa na nieco pozitivne ja viem ze to ide tazko ale za vyskusanie nic nedas pomysli si ze ked pride vecer tak si napustis horucu vanu nasipes do nej sol vylozis nohy na umyvadlo pod hlavu uterak a nechas vsetko a vsetky problemy vyparit z hlavy a hlavne budes mat dobry pocit z tohto dna a hlavne zo seba ze si to tak dobre zorganizovala a zvladla p.sory za gramatiku pisem rychlo lebo lietam tiez medzi sporakom a vecnym to problemom vianoc rozuzlenie vianoc ziaroviek prajem ti nech sa ti dari B.

Kachita

Jeeeej, ako ste krasne reagovali na moj posledny prispevok. :) Dakujeeeem :)
Ja rada pisem, lahsie sa mi triedia myslienky, je to moja autoterapia :)
Milos, a kde sa to nachadzas, ze nie si poisteny? Je mi luto, ze si musel ist na pohotovost. Pohotovost je znama asi tym, ze malokto je tam ludsky. Fakt skoda, ze ta tam ta kamaratka zaviedla. To nie je dobra kamaratka, mal by si si najst asi inu :)

bond 2001

ahoj expert ja sa to snazim predychavat aj to trocha zabera ale ten vnutorny pocit to sa neda opisat a som hrozne unavena ja asi nad tymi plechmy zaspim ale musim sa pozbierat hlavne koli detom a piect dalej poradte mi nieco na tu zaludocnu neurozu je na to vhodny aj rudotel?adka