Úzkosť

monik9

baby moje zo zaciatku ked sa to stalo sa mi decka posmievali slovom obesenec obesenec ale ja som mala tvrdu povahu a preskakala som si aj toto obdobie aj ked nie lahkho to vam priznam....

lencok1

Boze monika,clovek sa musi na tomto svete vysporiadat s tolkymi vecami, muselo to byt tazke, hadam o to silnjesia a to viac Ti bude dopriate

katkaxxx

monika to je strasne.. :((( ako si sa s tym vyrovnavala ako male dievcatko? :( teda, ak o tom nechces hovorit, tak nehovor. pytam sa len ak zvladnes/chces o tom hovorit.

monik9

lencok,ja mam za sebou tiez neico strasne,videla som moju mamu obesunu,ked sa to stalo som mala 10 rokov a ver mi dlho som o tom nevedela hovorit,boli vyhovorky ze rakovina a podobne ked sa ma pytali na strednej,nepovedala som to ani mojej najkaske ale to nie je spravne,uz nejaky ten rocik nemam s tym problem,kludne o tom hovorim

lencok1

A este jedna vec, mam skvelich rodicov, moja mama pred mojim narodenim zazila velku rodinnu tragediu, ktora ma na clenov nasej rodiny nasledky az dodnes, myslim ze velmi to ovplyvnilo moje detstvo, hadam najviac zo vsetkeho, nedokazem o tom pisat, pretoze je to silna kava, este aj teraz pre mna, ale uz mi to neublizuje az tak po emocionalnej stranke

lencok1

Vies co? myslim, ze to je jedno...to nevadi, ze si to mala neviem odkedy, hlavne je, ze si to uvedomujes a chces sama na sebe pracovat...
Napr. ako som uz kedysi spominala mala som krasne detstvo, ale v niektorich veciach sa stala chyba a to ma navzdy ovplyvnilo, zostala som takou citlivou dusou a potom problemy, ktore sa valili z kazdej strany, museli nieco spustit...najprv som nadavala nato, ze preco sa mi to deje, potom som si uvedomila, ze uz vtedy som mala niektore veci zvladat s vacsim nadhladom a nedostala by som sa do psychickej nepohody...trvalo mi roky, kym som zistila prvpociatok mojej uzkosti, strachu a s cim to suvisi, vtedy som si to ako dieta nevedela vysvetlit, cize som ostala v danom stave a ovplyvnovalo ma to vsade, kde sa dalo...ako zle naprogramovany pc

katkaxxx

ppmmz, vdaka za tip, pozriem sa na to. lenka, len ja sa sem tam obavam ze ci nahodou to, ze som to mala uz tak skoro a ze mam tak z kazdeho rozku trosku neznaci, ze s tym v buducnosti nahodou budem mat vacsie problemy.. ale tak ked som s tym zacala pracovat a robim pokroky, by to tak nemalo byt nie? velmi dufam :)