Bolest chodidiel

Príspevok v téme: Bolest chodidiel
pinki

Dobry den, uz skoro 2 mesiace pocitujem bolesti oboch chodidiel.
Zacalo to nadmernim potenim neskor bolestou hlavne pri stati zo spodu chodidiel. Neskor opuchom pri klembe smerom k pate a pod kotnikmi. Zacal som sa liecit na zapal sliach. Po ustupeni bolesti som sa vratil do prace ale bolest sa o par dni vratila. Vsimol som si ze okolo obeda a poobede mam nohy uplne studene a blede (asi malo prekrvene) zilky skoro
nie su vydiet. Vecer to mizne chodidla su opat teple. Pride mi,ze lekarom je uplne jedno co mi je, len mi predpisuju lieky. Neskor ma zacala boliet prava strana zadku(zapal sediaceho nervu?)a nevydrzim ani sediet.
Viete mi prosim niekto poradit?

Tyna_Mal

Bolo by dobré spomenúť, akú prácu robíš? Či celý deň sedíš, alebo si na nohách. Ja som mala podobné problémy, aké opisuješ a bolo to vplyvom zlých topánok. Kúpila som si kvalitné pracovné topánky z www.ardonsk.sk a každý večer som si nohy premasírovávala a halvne sa snažila po návrate z práce čo najviac odpočívať a do 14 dní som mala po problémoch :-).

RNG

Priti zapalom pracuje vyborne zmes curcuminoidov ako mas vo vyrobkoch s pouzitim curcuminoidov firmy Meriva, pozri napr na produkt fiormy Jarrow, Curcumin phytosome v davke 3 x 2 kapsule.

Lucka212

Ahoj pinki, to vyzerá na zápal plantárnej fascie. Odporúčam Ti vložky Medicovi TwinHeels. Mne sa veľmi osvedčili.

Mayuskita198

Ahoj Pinki.
Mam UPLNE rovnake zdravotne problemy ako ty.
Prisli nakoniec na to co to je za chorobu?
:( Som zo svojich chodidiel uplne zufala!

mliečko

No ja som cely članok nečitala.Takže neviem čo presne tam je.Len podla nazvu som ti to tu dala.
Hlavne aby sa ti podarilo najst pričinu tvojich problemov.

pinki

Tam je len pisane ake choroby mozu vzniknut s nadmerneho potenia, ze to mozu byt plesne. A ako sa to da liecit.
Ale ja potrebujem zistit pricinu toho potenia, chorobu ktora to mohla sposobit.
Nasiel som
nadmernou cinnostou stitnej zlazy
nadmernou aktivitou sympatetickeho nervoveho systemu
zapal pankreasu
tyreotoxikoza
nedostatok zinku
skusim sa nato informovat svojho lekara, resp. Vysetrenie
ale aj tak dakujem, vazim si kazdu ochotu pomoc mi.

mliečko

K poteniu nôh som našla takyto članok.Dufam že ti aspoň trochu pomôže.

primar.sme.sk

A k tym leukocytom a aslu sa neviem vyjadrit.Možno sa ti k tomu vyjadri MAGY alebo niekto iny.

pinki

To mnozstvo vapnika a celkovo mineralov si necham zistit hned pondelok,
Cital som o nich ze su dost dolezite.
Este ma napadlo ze pri nedavnom odbere krvi mi zistili ze mam znizenu hladinu Leukocitov pod normal a zvysenu hladinu Asla,ale o tej viem este s detstva.
Moze to mat spolocne nieco s tou bolestou?
A dalej som sa chcel spytat na to nadmerne potenie chodidiel s nicoho nic, moze to byt varovny signal niakej choroby?

pinki

To mnozstvo vapnika a celkovo mineralov si necham zistit hned pondelok,
Cital som o nich ze su dost dolezite.
Este ma napadlo ze pri nedavnom odbere krvi mi zistili ze mam znizenu hladinu Leukocitov pod normal a zvysenu hladinu Asla,ale o tej viem este s detstva.
Moze to mat spolocne nieco s tou bolestou?
A dalej som sa chcel spytat na to nadmerne potenie chodidiel s nicoho nic, moze to byt varovny signal niakej choroby?