permanentné očné linky

amanda23

mna k tomu donutilo to, ze som si malovala tekute ocne linky kedysi, ceruzka sa rozmazavala , nevydrzala cely den, ale zacala som mat skaredu alergiu na vsetky tekute ocne linky, puchli mi a svrbeli viecka, preto som sa rozhodla pre permanentny makeup a ozaj nelutujem...

amanda23

mam ich 13 rokov, som maximalne spokojna, urcite nelutujem, drzia stale krasne, je to dobra investicia, mam aj obocie robene, uplne prirodzene, len to nevydrzi tak dlho ako linky, uz som si ho dala 3 x prerabat. Platila som 3000 korun este kedysi, ale mysli, ze to stoji stale rovnako, dala som si robit horne, ale dotukla mi aj troska pod oci, aby to bolo ucelene, treba najst dobru odbornicku, co ma prax, pocita s tym, ze 3 dni si to budes musiet potierat framykoinom a neumyvat to, nieco malinko sa hojenim zlupe, potom sa to upravuje asi po dvoch tyzdnoch a to uz drzi..Takze vrelo odporucam:DDD

analyn

mam ich asi 10 rokov, som spokojna, znama si dala tenke linky vytetovat ako 65 rocna, teraz lutuje, ze nema hrubsie. Chce si ich nechat pretetovat tento rok na hrubsie. Takze spokojnost.

analyn

mam ich asi 10 rokov, som spokojna, znama si dala tenke linky vytetovat ako 65 rocna, teraz lutuje, ze nema hrubsie. Chce si ich nechat pretetovat tento rok na hrubsie. Takze spokojnost.