Extremne potenie

aifela

Ahojte všetci. Ja som teda športovala 4 roky a potila som sa nadmerne aj na tréningoch. To človek neovplyvní nijako. Či sedím či chodím hyperhydróza je choroba, ktorá sa dá určite liečiť ale u každého inak. Každému zabere niečo iné. Treba ísť k odborníkovi ten by mal vedeť poradiť. Ja sa k nemu chystám. Nadmerne sa potím na dlaniach, chodidlách (šlapky nemôžem ani nosiť) a pazuchy tiež. Držím všetkým palčeky nejak to vydržme. ahojte.

tymian

Ahojte.Ja osobne sa dost potim v oblasti hlavy,hlavne zatylok,nad usami a na čele.Je to des.nemusi byt vonka vobec teplo a ja som akoby ma vedrom obliali.Vsade musim ist s papierovymi vreckovkami a utierat sa ako dochodca.Aj dnes som chcel ist do mesta ale po tristo metroch som sa radsej vratil a spoteny ako keby som presiel 50 kilometrov po pusti.No nic skusim stastie u dermatovenerológa.

ja tiež

Ja sa tiež nenormálne potím, také mapy pod pazuchami, aké mám ja, asi nemá nikto, a to hygienu dodržiavam maximálne, aj antiperspiranty používam-už som mala hádam všetky, pijem čaje a stále nič nepomáha:( ja sa z toho asi už zbláznim a najhoršie je, že ide leto, to bude ešte horšie, už ma nebaví stále nosiť iba čierne tričká :(

dzeina

to fakt je driclor taky dobry?asi si ho kupim...mna tiez trapy nadmerne potenie a dost mi to vadi....a hlavne ked si kupim farebne tricko :(

dnb-a

veľmi sa potím na tvári a naozaj neviem čo mám už robiť.inde na tele je to v norme ale na tvári to je strášné.po tvári mi stekajú kropaje potu.na tvári sa potím viac než chlapi.čo mám robiť.

hunterkiller

DRICLOR ako prva linia obrany, ale pouzivat presn epodl ana vodu. A ak nie, kvalitnejsi dermatologovia (nie taky ten pan doktor z vasho lokalneho zdravotneho strediska, ktory ciganom svrab akurat lieci ako svoj karierny vrchol) by vedeli pomoct aj BOTOXOVYMI INJEKCIAMI DO PODPAZUSIA. Funguje to asi pol roka, clovek sa nepoti.

deva20

No asi nenapíšem nič zaujímavé ak poviem, že mám presne ten istý problém s potením od "zlatej" puberty. Nič, naozaj nič mi nepomáhalo, vyskúšala som snáď všetky značky antiperspirantov a deodorantov....a výsledok? Úboho mizerný, až do tej chvíle, kým som si na nete nenašla veľký zázrak v malej fľaštičke s názvom Driclor. Priznávam spočiatku aj mňa poriadne štípal a svrbel, ale bolo to zapríčinené veľkým nánesom a neumytím podpazušia od ranného deodorantu aspoň hodinu pred večerným aplikovaní. Skrátka podpazušie musí byť čisté, suché, neoholené (24 hod. pred použitím)a výsledok sa dostaví bez zbytočného štipania a podráždenej pokožky.

potnička

Ja práve používam už tretie balenie Dricloru a sedím tu s mega fľakmi na mojom tričku. Najprv fungoval nejaký čas. Bol to SUPER pocit! Ale asi nie všetko dobré vydrží dlho :-(