27 rokov - panic

smajlik321

chcem nejaku radu..stretavam sa s jednym kamaratom,aj by bolo medzi nami nieco viac,len som sa dozvedela nedavno od neho,ze je este panic,chcela by som vediet ako to mam vlastne riesit,lebo som nebola este v takejto situacii..dakujem

smajlik321

chcem nejaku radu..stretavam sa s jednym kamaratom,aj by bolo medzi nami nieco viac,len som sa dozvedela nedavno od neho,ze je este panic,chcela by som vediet ako to mam vlastne riesit,lebo som nebola este v takejto situacii..dakujem

alchemist

ano, tvoju odpoved registrujem :D ale nevidim ziadne opodstatnenie tej diskusie ktora zbytocne nechava tuto moju otazku mrtvu,lebo x citatelou sa na to vykasle z dovodou tej istej opakujucej sa diskusie medzi dvoma resp. troma nickami :D
btw mas mail :)

ATIDE/ESMERA

No, ja som Ti už na Tvoju otázku položenú v tejto diskusii dopvedala, a vieš aj ,ako aj sme si vyemnili kontakty :D Iabže by ti to nestačilo a chcel by si odpvoeď aj od nejakej inej slečny :D

alchemist

zakladatel "naivne" caka, ze sa tu niekto vyjadri k teme a nebude rozoberat mimo temu to co bolo rozobrate v x temach, ja len nepochopim preco si par diskuterov vymiena svoje nazory v kazde teme kde sa stretnu :D pytam sa ja tak poprosim odpovede k otazke nie vase sukromne vzajomne citove vylevy, ktore nemaju nic spolocne s mojou otazkou.

ATIDE/ESMERA

Fajn, tak bolo to hlúpe, ospravedlňujem sa. Nemala som, no bola som zvedavá :D Hej, nech sa ozve teda zakladateľ tejto témy, aby sme mu tu poskytli viac priestoru