Keby ste mali kolko penazi? Co by ste robili?

george303

Soffa
No na postavenie domu by to stacilo ale na precestovanie sveta urcite ne :D maximalne tak precestovanie slovenska :D

lost

soffa

jj postav si dom, a Fico ti to zdani, lebo 150 000 eur je "luxus" ;)

mat 300 tisic, zdrhnem tak daleko od Slovakistanu, ako to je len mozne..

soffa

lost len pre zaujimavost videl si uz cigana bezdomovca???lebo ja len bielych!!!a to ze su soc.pripady,pridu si po muky a cestoviny na lepsom aute ako mnohi z nas????alebo si to odvezie taxikom???skoda slov...inak k teme..keby som vyhrala takych 300 000 eur tak by som si poslavila maly domcek(nieco na styl tych kanadskych drevenych domov-Zrubov)a za ten cas co by mi ho stavali tak by som precestovala cely svet...teraz neviem,mala by som dost penazi???

maros5#6#6$

lost: cigan ak dostane pokutu zaplati/nezaplati ju z toho z coho aj ty. ty si taktiez nezamestnany a zijes zo statnych davok ako cigani

lost

Casto pocujem ze ked cigan ide rychlo, nezastavia ho, lebo by stat za neho musel zpalatit pokutu.

Ehm, od zajtra vozim so sebou jedneho, keby daco, tak sa prehodime a dam mu na pivo..

Toto ma dost nasralo sakra..

chladomor

Keby som mal takých 50 miliónov €, tak by som si kúpil nejaký pozemok, kde by som sa cez víkendy venoval pestovateľstvu. Niekde, kde nie je veľa cigáňov, aby to nepokradli.
S toľkými peniazmi by som si mohol dovoliť nájsť prácu, kde by som nemusel pracovať viac ako 8 hodín denne, lebo by mi nevadil malý plat. Nechcel by som však robiť niekde v kancelárii. Maximálne tak na úradoch, kde by som sa za každú cenu snažil pomáhať ľuďom ale samozrejme nie niekde, kde sa vyplácajú cigáňom dávky. Alebo by som pracoval len sezónne a ak by nič nebolo tak, by som sa venoval tomu pozemku.