Da sa prekonat depresia?

marcelina78

Ahoj Monza, veru po navsteve noveho psychiatra bolo tyzden super, uz cele mesiace mi tak nebolo, tak ma akosi nakopol..Tyzden som otalala s liekmi a bolo mi fajn.No teraz beriem lieky 5. den, je mi zle, zavrate, na vracanie, nic moc, snad to za par dni prejde..

Dianka7

marcelina,mala som sa aj ok,ale akonáhle som vysadila lieky po 3 mesiacoch som sa zacala mat zase zle:-((Teraz beriem ten Valdoxan,no uvidime.Ale strasne mám od tych liekov zavraty a nechut do jedla:-(

marcelina78

Dianka nemam skusennosi s tymto liekom, ale preco si nezmenila lekara? 3 roky je strasne dlha doba na branie AD ktore nepomahaju a navyse ked ti bolo stale zle...

Dianka7

Ahojte.2 tyzden uzivan AD Valdoxan,no este ziadne ucinky som ste nezbadala,ze by bolo lepsie:-(Trpim depresiou a uzkostou uz 3 roky:-(Predtym som brala cymbaltu,ale velmi nepomáhala:-(Má niekto skusenosti s AD Valdoxanom?

keri27

43,ano s tym s tebou suhlasim.urcite treba prehodnotit myslenie,to je si myslim najdolezitejsie.nie vsetko su AD.mne sa zas vcera stalo to,ze mi mali vystrajal na stolicke,napominala som ho,ale tak ci tak spadol,inokedy by mi slo uz srdce z hrude vyskocit a teraz som sa zlakla ale uzkost a panika ziadna!

43

Ahojte baby,
no presne aj sa teraz tak citim.mam pocit takeho kludu zvlaštneho pri situaciach,ktore som pred tym normalne nezvladala.j aneviem napr.dcera isla na disktoeku a povedala,že pride okolo 2 ja som už od pol druhej bol ana nervy ,že len či bud ev poriadku a do kedy neprisla ,tak som ani nezaspala,teraz v pohode.alebo aj teda ako si monz apisala,ja som tiež s mamou teraz behal apo vyšetreniach a nema teda dobre vysledky,ide na operaciu srdca a este pred dvomi mesiacmi som bola z jej stavu neustale nervozna a ustrachana a teraz sice mam trochu strach ale nevytača ma to do nejakych hroznych uzkosti ako pred tym.takže lieky asi funguju ako maju,len teda som zvedava čo potom bude.lebo ja som vždy bola velmi ustrachana o deti a rodinu vobec.to myslenie musim nejako prehodnotit zase,nespoliehat sa len na lieky.

keri27

monza,aj ja som bola pred AD vybusna,teraz ma nerozhadze takmer nic,aj ked si myslim,ze je to nejaky podvedomy strach zo stresou,a strach z recidyvy.

monza

No ja som predtým bola taká výbušná, a teraz ma tak nič nerozhádže, ale mám aj dobrú náladu. Nie som po nich úzkostlivá. Včera mi mamke operovali lakťový kĺb a vôbec som sa nestrachovala. Predtým by som bola hotová. Nie som ospalá po liekoch.

43

ahoj monza,
tie iste AD uživa moja mama.
depresia sa jej už znižila,už nie je ani taka uplakana,ale teraz zase pre zmenu sa citi velmi taka bez zaujmu,nič ju nebavi,nič ju nerozplače tak ako pred tym,ako keby jej bolo vsetko jedno.a stale sa jej chce spat.nemala si aj ty take pocity pri ich uživani?