13 ročný brat zúrivec

Príspevok v téme: 13 ročný brat zúrivec
beep

Ahojte,

Neviem čo mám robiť. Moj brat (13) je odmalička strašne, ale strašne výbušný. Vekom sa to len stupňuje. Nevieme už, čo máme robiť a to mu ešte len začína puberta... On vie byť neskutočne dobrý a milý, stále chce byť s nami, no keď ho niečo naštve, tak koniec. Rozzúria ho totálne maličkosti (naposledy, keď si nevedel nájsť zošit) a vtedy strašne plače, vrieska,mňa občas aj kope (rodičov si nedovolí) a trvá to minimálne hodinu. Potom sa zavrie do izby a ráno sa tvári, že mu to je ľúto. Ono sa to ale opakuje minimálne raz za týždeň a my sme už zúfalí....

bingham

Meretseger...

No to je teda Vela ze mas posahanu psychiku !!! :D a prave preto inak vnimas realitu...ako ostatni ludia :)

je uplne prirodzene ze vrahovia, kanibali...a pod ludia...nepatria do tejto spolocnosti...ale do vazenia kde su samozrejme aj fyzicke tresty...

ved aj cez to ze nie si v poriadku...musis vnimat svoje okolie...ze nieje spravne aby taki ludia behali po ulici...ale to by som chcel asi vela od naruseneho cloveka - co samozrejme nieje tvoja chyba :))

Meretseger

bingham, no a čo, že mám pošahanú psychiku, kvôli tomu mám aj mylné názory?!
Žiadne fyzické tresty a žiadne psychické týranie, jedno horšie než druhé, jednoducho prístup... na úrovni.

bingham

Meretseger..to je sice pekne ze si si uvedomila ze miesas jablka s hruskami...ale zato uplne od veci :)

Ja naopak som za telesne tresty(primerane) a urcite som aj za trest smrti...vo vynimocnych pripadoch..ako napr mnohonasobne vrazdy :)

Tvoj nazor ti samozrejme neberiem...ale tiez si myslim ze by sa nemal brat moc vazne...vzhladom nato ze mas psychicke problemy a aj sa liecis...a teda nevies posudit niektore situacie realne

Meretseger

Viem, že o tom tu nie je reč, ale spojila som jablká s hruškami, zrejme, a to úmyselne.
Za telesné tresty skrátka nie som, rovnako ako za trest smrti, apod...

bingham

Meretseger...tvoja hlavicka to zase nepochopila...nikto tu nepise o rezani..., ale ty by si si zasluzila seřezat :)

Meretseger

Jane: Nemyslím, že by akékoľvek telesné tresty boli správnym druhom výchovy! Avšak ja som ťažko zaujatá. Ale aj tak.