vyspala som sa s kamaratom a...

Príspevok v téme: vyspala som sa s kamaratom a...
mrzimato

obaja sme boli opiti, nadrzani a chceli sme to.Ja som zasadovy clovek ktory toto nerobi bez lasky a vztahu, ved to bolo aj take nezazivne, stalo sa mi to druhykrat v zivote a po tejto "afere" s nim aj posledny bojim sa, ze sa ten kamaratsky vztah skonci...napisala som mu, ze nad tym rozmyslam a nech je to len medzi nami a on neodpisal...zacinam to lutovat, z mojej strany tam niesu ziadne city a z jeho neviem, myslim si , ze trocha ano, je to nesmierne pekny chlap po ktorom tuzi vela zien no mne je to jedno... mna hneva to, ze touto cestou sa od seba odlucime a prestane si ma vazit... zacal to on, ja by som sa ho ani nedotkla.. zacinam to lutovat.. ako sa mam spravat aby sa to kamaratstvo neskoncilo? Aj ked momentalne nemam potrebu vyhladavat jeho spolocnost nejaky cas, ale nechcem aby sa kamaratstvo skoncilo nadobro..neviem co mam robit ako sa spravat, po tom,ze mi neodpisal sa citim trapne a zacinam mat paranoje, co si asi tak po tomto zacina o mne mysliet... naivna niesom, sladke reci od takehoto cloveka mi maximalne tak polichotia, ale neskocim na ne... hm co dalej

mrzimato

On mi vzdy pisal tak milo... Aj ked sme spolu tak sa ku mne pekne sprava vsak ale nema dovod zle...ale ja za tym nevidim nic a ani neocakavam... a "nemasirujem si ego"!!! no mate pravdu mala by som sa s nim o tom porozpravat ale ja ho nutit teda nebudem, ked nastane vodna prilezitost a ak sa na 100% presvedcim, ze to asi mysli inak ako ja...

AdamKrt

to je vazne trapne, ak sa nieco stane, niektore zeny nie su schopne komunikacie a zvolia jednoducho ignoraciu, oduju sa. Ako male deti...

Tak, ako sa to da napisat tu na fore, da sa povedat dotycnemu svoj nazor, svoje obavy a vyriesit to na urovni.

Honor

Mu povedz narovinu pravdu, prečo sa mu nechceš teraz ozývať? Toto ja tak neznášam ak dakto dakoho vodí za nos. Ho normálne ľutujem v tejto chvíli, lebo ty nemáš záujem, omg. Tak buď kus ľudská, napíš mu pekne milo o čo ide a nech sa na teba neupína, zbytočne sa bude trápiť.

fialôčka

nuž, tak si to s ním vydiskutuj a hotovo, povedz mu narovinu, že šlo len o sex a nič viac ... inak a takéto sms ti písal aj predtým, či nie??

mrzimato

winki

Uz aj ja zacinam nad tym rozmyslat..to, ze sa mu pacim, to viem isto.a este som zabudla zas poznamenal, ze mu bolo so mnou dobre...
on je fakt pekny chlap...ja vlastne nepoznam ziadnu ktora pozna jeho a ktorej by sa nepacil..na niektorych vidno, ze su v rozpakoch ked ich len pozdravi...a ja sa spravam uplne inak k nemu... ale ja sa citim momentalne ako v ulohe chlapa..nevadi,ze sme si vymenili rolu, ale zacina ma desit to,ze by chcel mat so mnou nieco viac

mrzimato

ked mi on odpisal tak som mu na to napisala nieco podobne, ze mi nic nieje, ze je vsetko ok... ale on stale ma nejake otazky a co robim a kde som bola a co idem....a co on robi a kde on je, mna to momentalne absolutne netrapi tak som mu neodpisala uz

winki

akon píšeš ste kamaráti, tak mu napíš pravdu, že sa nehneváš a všetko je ok...len si potrebuješ trochu prevetrať hlavu.

mrzimato

napisal mi uz 3x a vadi mi to...neviem ako mu to mam vysvetlit aby sa ho to nedotklo lebo on prave riesi to, ze nechce aby to takto bolo, ze ci sa snim nerozpravam atd...ved ja na neho nekaslem, len je to pre mna zvlastne. ale viem, ze ma to prejde.. myslim si,ze by sa ho to dotklo keby som mu napisala nech mi da aspon na tyzden 2 pokoj.. ja fakt neviem co mam robit ako sa mam spravat....