Balea zosvetlovaci sprej na vlasy

nikky_slesi

Ten sprej je úplne top vlasy sa mi po párkrát použití pekne zosvetlili ale samozrejme nie je na dlhé používanie ako je tam aj napísané :)

stopthisshit

Baby, prosím Vás, nepoužívajte tento sprej ak nechcete prísť o vlasy. Keď to tu tak čítam, vidím tu len samé pozitíva, avšak nedá mi nepodeliť sa so svojou skúsenosťou. Začala som ho používať asi pred dvomi rokmi. Tým sprejom som bola ohúrená! bol fantastický, aspoň tak sa mi tie prvé mesiace zdal. Vlasy som mala v odtieni špinavý blond a celé roky som túžila byť blondína , ale vedela som, že farbenie nebude to pravé orechové , tak som sa rozhodla najprv si ich len nejako zosvetliť. Našla som ho v dm-ku. Sprej som si striekala na umyté vlasy, tak ako bolo v návode napísané. Zo špinavej blondíny sa zo mňa po pár mesiacoch stala pravá nefalšovaná blondína s krásnym odtieňom po ktorom som tak dlho túžila. Kamošky to nechápali, neverili , že to mohol dokázať obyčajný zosvetlovací sprej z drogérky za pár eur. Tak ho začali používať aj oni a boli celé nadšené ako im to dokáže krásne zosvetliť vlasy. Avšak všetko krásne má svoju daň. Prišlo to neskôr ako by sme boli čakali. Asi po roku od začatia používania tohto diablovho vynálezu sme si začali všímať že niečo s našimi vlasmi nie je v poriadku. Najprv sme si mysleli že je to len nejaká spálenina od žehličky, potom zase že to zlepené môže byť aj od žuvačky, mýlili sme sa.Po rozhovoroch so skúsenými kaderníčkami sme si uvedomili kto/čo je na chybe. Bol to on. Náš fantastický, bezchybný, úžasný zosvetlovací sprej, ktorý by sme ešte pred pár mesiacmi za nič na svete nevymenili. V skratke, naše vlasy , resp. niektoré pramienky začali byť zlepené, nedali sa rozčesať, vlasy sa postupne skracovali , lámali , a z krásnych dlhých zdravých vlasov ostali o polovicu kratšie, zlámané , zooxidované... ani neviem ako to nazvať.. kusy chemlónu? slovami sa to ani nedá opísať, kaderníčka mi navrhla aby som toto všetko napísala na internet a podelila sa o túto skúsenosť s vami , pretože aj k nej chodí čoraz viac a viac báb s týmto problémom. ,,Určite ho treba zakázať, to čo ten sprej robí s vlasmi je niečo neskutočné, ja by som sa na Vašom mieste šla s výrobcom súdiť´´. Myslím že viac k tomu písať nemusím. Baby až po čase uvidíte čo sa Vám začne diať s vláskami. Nepodceňujte jeho použivanie, radšej chodte ku skúsenej kaderníčke a tam si dajte profesionálne vlásky zosvetliť. Zakázať ho, to sú moje posledné slová!!

Llullu3

Ahoj, ja som si tymto sprejom zosvetlila celkom dost vlasy, ale aj to trvalo nejaky cas. Mozes si o tom precitat tu (su tam aj fotky pred a po): lifeinpicturesbylu.blogspot.sk

červená

Ahojte chcem sa spýtať či to uz nejaká skúsila na zafarbené červené vlasy, lebo som počula ze to je len pre blond a nefarbene ďakujem

Kikussskaa

Tak moje skúsenosti... Naozaj zosvetľuje a je za dobrú cenu. Vlasy mi rastu veľmi rýchlo, 2cm/mesiac, tak týmto sprejom oddiaľujem farbenie... (farbím každé 2 mesiace) ... ALE!!! predtým, než som ten sprej nepoužívala bolo všetko OK, farbila som vlasy každý mesiac a vždy boli pekné... Odkedy používam tento sprej, po farbení mám vlasy polámané a asi mi 200 vlasov aj vypadne... takže zdesenie... Mám pocit, keďže obsahuje PEROXID, že tie vlasy oslabuje a pri zásahu peroxidom pri farbení vlasy úplne položí. Už som vlasy 2 mesiace nefarbila a bojím sa zafarbiť, lebo ich mám stále zničené, skrepovatelé... Záver: áno, ozaj zosvetľuje, ale nepoužívajte ho často!

Bea - Balea

Baby prosím poraďte ,,,, moje vlastné vlasy sú hnedé , ale farbila som si ich na čierno a teraz sú tmavo hnedé a na vrchu chytili do červena... zblednú mi na svetlejšiu hnedú????? alebo si mám kúpiť takú moju hnedú farbu , keby náhodou chytila na všeliako??? ďakujem

Milénia

taak s týmto sprejom som vážne spokojná. Pôvodné vlasy máám také myšacie (isto viete aké myslím), farbila som si ich na gaštanovo, ale teraz som si asi 4 mesiace ich nefarbila. Vyskúšala som tento sprej lebo som chcela mať bledšie vlasy a po pár použitiach mám odrastené vlasy BLOND!!! a tie zafarbené mi troška zosvetlilo ale blond ešte nie súú... na tie budem musieť použiť len farbu :-/ škooda že som si farbila vlasy na tmavo.. keby ich nemám vobec zafarbené tak po použití tohto spreju už možem byť čistá blondína ;)

zulah

a co ked si hennujem vlasy?
mozem si to dat aj tak?
a ake to ma zlozenie? je tam aj dimethicone? no a peroxid nemoze velmi ublizit vlasom? dakujem