Bolesť podbruška a semeníkov.

Príspevok v téme: Bolesť podbruška a semeníkov.
rybčák

Už asi 4 deň ma bolí v podbrušku a v semenníkoch. Najkôr to začalo len akoby pocitom plnosti no o pár hodín prišli veľké bolesti v asi celom podbrušku. Presný zdroj bolesti neviem zistiť, celé podbruško mám ubolené. Na druhý deń sa pridali aj bolesti semeníkou.Niekedy mám pocit, akoby bolesť vychádzala zo semeníkou do podbruška, niekedy naopak. Niekedy si ani neuvedomujem čo ma prene bolí, lebo celú túto oblasť mám ubolenú. Niekedy aj na pár hodín bolesti prejdu, no zase sa vrátia. Dával som si aj silné lieky proti bolesti ale ani som nevedel, že som si niečo dal. Hnačku nemám a ani som nezanamenal zápchu, stolicu mám asi normálnu. Pri močení taktiež nemám žiadne ťažkosti. Jedine som mal len pár krát pocit na vracanie. Od včera večera mám dojem, že ma bolí už aj nad pupkom až po rebrá, ale nie tak intenzívne ako nižšie v podbrušku a semeníkoch....Vedeli by ste mi poradiť čo mi môže byť?

1111

neviem ci si veriaci, alebo nie, ak ano, viesze nie ej to najlepsi sposob, ale ak mas bolest a obmedzuje ta tato bolest pri tvojej beznej dennej cinnosti, tak myslim, ze radsej to urobit

1111

No samozrejme ze sa da prestat, v takom pripade moze nastat v noci polucia a semeno sa dostane samo vonku, alebo ked nenastane, tak moze byt aj takyto problem

1111

ja by som mal skôr otázku, koľko si nemasturboval ? Môže to byť aj po dlhšej pauze, že si plný a preto ťa bolia semenníky i podbruško.