kramy-vase dni

Príspevok v téme: kramy-vase dni
Fero11111

Zdravim som muz :D a nemozem si pomoct a neviem ako s toho resp. poradit alebo co si otom myslite vy zeny robim v kolektive muz zena teda ja a ona sme spolu v jednom kancliku a mam taky problem to ze uz viem jej menstruacny cyklus to mi nevadi to ze mi oznamuje ked to dostala mi tiez nevadi ale vadi mi uz to ked mi povie ze prave pretiekla a musi sa ist prezliect ma niekto este takyto problem tiez alebo resp. je to normalne jej prve 2-3 dni to je skoro aspon raz do dna ze pretiekla pouziva tampony a neviem ako jej mam povedat ze ma to nejak nezaujima ze prave pretiekla a ze preco si neda aj vlozku aj tampon nevie mi niekto poradit :) ci to je bezne ked zena takto pretecie a oznamuje to alebo nieje proste sorry nejak som musel

xdanielax

zjavne si ta myli s koleginou :D
pripadne vyzeras, ze ta to zaujima :DDD
nechapem, ked ti toto zavesi na nos, zrejme mate celkom otvorene vztahy, takze nieco ako .. "toto som ozaj nemusel pocut" ju nestrapni ani neurazi. Trapnejsie je, co robi - podla mna :-))

wreck

:))) to je hrozne mile! nikdy som sa nestretol s tym, aby zena nahlasovala okolitym chlapom svoj stack overflow. :D byva to opacne, snazia sa to skor tajit.

aj ked krv v sexe je pre mna jedno velke NIE, hned by som to vyuzil a vhodne zvolenymi otazkami by som sa snazil zistit, preco to robi, ci ju to vzrusuje. mozno by chcela priviest rec na svoju sexualitu, ale nevie ako. eej, chlope, tvoje problemy na moju hlavu. :))

ak ti to prekaza, tak jej kratko a slusne povedz, ze si s platnostou od nasledujuceho mesiaca neprosis, aby ta oboznamovala s nastupom, priebehom a pripadnymi poruchami a nerovnomernostami jej cyklu. omg, a chcem byt pri tom, az jej to budes hovorit. :))

Meretseger

Ešteže to nerozhlasuje na ulici náhodným okoloidúcim :D Či aj to robí? Je to divné, fakt, nejako diplomaticky jej to povedz:)

fero11111

tak necchem ju nejak strapnit ale tak som cchel vediet ci sa vam to stava bezne ale ako vidim nie ... mne je to cudne proste ked mi to takto povie a to spolu nic nemame bo keby ze je moja baba ale ...

xdanielax

nie, nie je to normalne.
ani to co sa stane, ani to, ze to rozhlasuje.
a vlastne ani to, ze jej nepovies, ze ti to vadi.