HAK - Yadine - skúsenosti

Kika4434

Užívam Yadine 7 rokov a som s nim velmi spokojna, neplanuje, ani vysadit. Prvotne mi ju predpisali kvôli bolestivej ovulacii

kikuska789

Ahojte brala som chvilku jadine a potom mi to doktorka zmenila na Maitalon davnejsie sa to cenovo oplatilo a je to to iste ako jadine.. Musim povedat ze mam s drospirenonom velmi dobru skusenost, bala som sa ze pri antikoncepcii priberiem..Doktorka mi odporucila tieto tabletky.. Vdaka nim som schudla 2 kilka pretoze nezadrziava vodu v tele a zvacsili sa mi prsia takze sa z toho velmi tesim... Nedam na maialon dopustit :)

smart_cat

yadine som brala cca 2 roky. A vsetko bolo super, ziadne priberanie, ziadne menstruacne bolesti, krasna plet aj vlasy. Ked som ju vsak vysadila, moje telo sa nevedelo spamatat... som rok po vysadeni a stale to este nie je ono :( antika je pohodlne riesenie, ale nie dobre...

DzanaFX

Brunetka, to je jedno ktoré špinstvo si dávaš do tela...Mne chceli an hormóny dať antikoncepciu a "chválabohu" mám zlé pečeňové a aha zrazu sa našlo aj nehormonálne liečivo :-)...Antikoncepcia, či je to jadine či diane či yasmine aj tak tam máš vždy to isté a ničí Ti to pečeň...fuj

brunetka_a

mne o tom všetko pvoedal gynekolog ,a podla toho mi vyberal, sa ma pýtal na choroby aké mám, potom moja rodina

povedal mi že zráža krv
- že spoosbuje infarkt ked táto krv sa zrazí

povedal mi všetky + aj -

a to mal by urobiť každý gyenkolog, kým vám neičo ako HAk predpíše , lebo to vám zmení cele telo to neni len niečo čo si možete hociako dať :))

ptoom už rozmýšlajte či máte dobrých gynekologov :))

brunetka_a

DzanaFX - tak v tom tvojom príspevku som nešnašla konkretne YADINe..

-ale to viem že zráža krv , to bola 1. otázka mojho gynekologa či v rodine su takéto problémy, povedala osm ne, keby bola dal by mi inu..takže to potom už bud ludia povedali že ne a nevedeli že to možu mať (zrážať krv) alebo je to chyba gynekologa že sa neopýtal...

berem ju už týžden a strašne ma prsia začali boleť , mám pocit na dokyyt že su plnšie, može byť,alebo su to len tie prvé syndromy

- u mna zatial ju znášam dobre :) ani hlava , 1 x grcala ale nemuselo to byť ztoho mohlo byť aj z jedla inač uplne v pohode :))

asi fakt na každého hak posobi inač :)

Annie.S

to bola moja 4. v poradí za 5 mesiacov, a len mi ublížila. vracala som skoro každú noc a ak nie, tak ma " len " napínalo na vracanie..

jankaaaaaaaaa

riadny blud. tato hak je bezne dostupna vsade vo svete. a ze 170 ludi odskodnili? viete kolko ludi ma cela amerika?? a v amerike mozete zalovat hocikoho za hocico a vysudit mozte cokolvek
tie veci o zrazanlivosti krvi su popisane v kazdom jednom letaku a zena, ktora sa rozhodne brat akukolvek hak si musi byt vedoma rizika. to je normalne
a neviem co tam splieta ten gynekolog s pecenovymi testami.. neviem co to ma spolocne s mozgovou prihodou. ta stranka sama o sebe je riadna volovina a styl ich pisania a fakty su poduroven

elinkaaa

ja ho berem uz viac ako pol roka a v pohode ......ani som nepribrala ani sa mi prsia nezvacsili .....ja to naozaj na kazdom ....lebo Y je moja 4 hak ....predchadzajuce tri mi robili hrozne zle ....