Neónový Rudy - tvoj anjel - kto ho pozná?

Príspevok v téme: Neónový Rudy - tvoj anjel - kto ho pozná?
Argon

Schválne som ho nazval neónový Rudy, lebo on sám o sebe hlása, ze je svetelná bytost a jeho bozský tím mu pomáha ozdravovat vsetkých, ktorí sa k nemu utiekajú o pomoc.
Uz asi dvakrat som natrafil na tú skvelú stanicu Tvoj anjel a naozaj padam do kolien z tych sraciek co tam vysielaju. A tento Rudy, ktorý sa len ztazka vyjadruje po slovensky - je udajne nejaky svetelny mag ci ako sa to sam oznacuje. zaujimalo by ma, ci ho niekto osobne pozna, co je to za cloveka, predpokladam ze magor. Je tu niekto, kto o nom nieco vie? Preboha, kam to tento svet speje, ked uz aj toto vysielaju v telke.

SATAN

RUDY je King, vždy keď pozerám čo trepe sa idem smiechom zošikať, nedá sa to nepozerať, väčší falat chu.a som jakživ nevidel a preto mu želám aby aj jeho tak odžubali o peniaze ako on ojeb... ľudí!!! Anjela Teofila na neho aby mu prečistil kakaový veniec :-D

olala!

Csillag, ty nepotrebujes pomoc neonoveho anjela, ale psychiatra. Nakoniec tak ci tak skoncis na uzavretom oddeleni. Dost by ma zaujimalo, akym sposobom do teba teba farar vklada okovy a mece.

Csillag12

nie som spokojná,stúdio klame!!!!!!!!!!!!!!!!!,uz lutujem ze som tam tolkokrát zavolala,a vzdy mi povedali ze je obsadené,iba mi peniaze
hltá.Ja som vdova,mám iba dochodok.Pomoc by som potrebovala a nie za takú vysokú cenu.
Radsej este zavolám Pánovi Bohovi myslienkove,unho netreba platit, iba cakat na oslobodenie,zial uz 13 rokov sa trápim,modlim sa.Nás katolivky farár
si robi na mna ciernu mágiu,ostré noze,mece,zelezá,okovy,dáva do mojho zivého tela s jeho kamarátmi démonmi.
S démonmi mna muci,nikto mi nevie pomoct,ak niekto vie,tak nech sa ozve
pithia@freemail.hu,dakujem.
Bola som HELA.

LJUBICA

Odpovídám pisateli, který se o panu Rudym takto negativně vyjadřuje. Pane/í/... ze srdce Vám přeji, aby jste našel/a/ svou vlastní cestu životem, protože takový názor může napsat jen člověk, který svou cestu nezná a stratil se v davu světa.Mluví názorem jiných, ale přesto mu posílám hodně lasky. S pozdravem Ljubica.

Lulu2011

ja som si nevsimla, ze by daval ludom konkretne rady, vacsina co mu vola, len kecá a kecá a kecá a on iba pritakava a potom si vymysli mena anjelov, ako napr. Teofilus, Monokleus a pod. :D

Major Matrix

Ahojte

Sledoval som to a niektore zivotne vyjadrenia su napomocne a dobre

Ale je tam niekedy uvedene nazivo a moj nazor je ze ide zaznam co som postrehol
opakuju zaznam a stale tam je pravdepodobne uvedene to nazivo vysielanie ako aj ine nielen to a potom kde sa dovolaju ludia ak davaju zaznam ?

siváčik

Myslím že ľudia, ktorý veria, že im to pomáha a presvedčia tým aj svoje vnútro a naladia sa tak, môžu naozaj pocítiť magické vyliečenie a podobne... Pretože psychika je veľmi silná moc a často vylieči aj nemožné... Vlastné skúsenosti, no Rudymu som zatiaĺ naozaj nevolala ;D