Dr. Albertova

bububu

tak neviem kto ta na nu odporucil ale neurob taku chybu ako som spravil ja ze som si o nej vela cital aka je super a tak a potom som cakal ze len dojdem a hned odidem zdravi. to tak nefunguje ani nahodou. neni to ziadny pan boh je to super clovek to beriem a mozem potvrdit ale zamakat musis na tom aj ti sam.
ja som mal psichicky problem uz niekolko rokov a bral som aj lieki od psichiatra co ale nepomahalo skoro vobec. tak som sa uz celkom zosypal a albertova ma s tich sraciek vytiahla a mozem jej vdacit za to ze mi nastartovala zivot. ale nebolo to z dna na den a musel som na sebe zamakat co som aj pod jej dohladom urobil. neviem co od nej ti cakas musis do toho vlozit aj svoju volu a potom sa dockas visledkov.
o tvojej chorobe nic neviem ale tiez si mislim ze to nebude z dna na den a musis aj ti na tom popracovat. alebertova je ale perfektna a to je fakt a som rad ze som s nou mohol spolupracovat na lieceni mojich tazkosti.

pinguinka

pred dvomi rokmi som si u nej liecila moj problem ale som liecbu nedokoncila lebo som isla pracovat do zahranicia. a potom som uz nemala ako sa dostat k tym liekom. a domov som necestovavala tak casto. ale aj tak mi to pomohlo aj ked som to nedokoncila. ja ju odporucam. je to dobra odbornicka a je aj psycholog tak sa s nou da aj velmi dobre porozpravat o problemoch co ta trapia.

amadea

albertova je prima osoba, ako terapeut velmi oblubena co si lahko zistis na roznych forach od ludi ktori k nej chodili.
neda sa k nej objednat telefonicky, len treba napisat mail. lenze neviem, ci celiakia sa da vobec liecit.to je vrodene, nie? poznam ludi, ktori cely zivot drzia dietu.

daniel ch.

mispula velmi pekne dakujem!!!!! idem si to vsetko pozriet a skusim si u nej vybavit termin. snad mi pomoze... este raz vdaka a prajem ti, aby sa ti tvoj problem co najskor vyriesil :)

mišpula

skúsila som to teraz sama vyhľadať čo som ti radila v tom vyhľadávači, ale najskôr sa to nedalo. musíš napísať to jej meno bez mäkčeňov. a potom, keď sa niečo otvorí, tak klikni na fórum. tam sú témy v ktorých o nej ľudia píšu, tam si to môžeš nájsť čo potrebuješ.
ahoj, dúfam, že som ti aspoň trocha pomohla, prepáč, ale musím už ísť spať. ráno vstávam veľmi včasne.

mišpula

ale ako človek je veľmi príjemná, takže z nej napríklad nemusíš mať strach alebo trému. to ovšem na vyliečenie nestačí, to chápem. koľko máš rokov? ak si ešte dieťa, aj tak by si k nej musel ísť s niektorým rodičom.

mišpula

ja neviem ako si sa k nej dostal, ja som ju videla v telke a našla som si následne na ňu kontakt na internete. nepoznala som žiadneho človeka priamo, ktorý k nej chodil. takže som vlastne o tom veľa nevedela. momentálne chodím s gynekologickým problémom a cítim sa oveľa lepšie, je to výrazné zlepšenie. ale zatiaľ sa ešte liečim a verím, že to skončí úspešne.
ale či ti vylieči celiakiu, to ti asi sotva niekto takto môže povedať. to sa musíš spojiť priamo s ňou. myslím, že to závisí od mnohých okolností.
čo ona lieči? to je tiež ťažko povedať, stretla som sa tam aj s ľuďmi, ktorí boli zdraví ale napríklad nemohli mať deti. to je vlastne celostná medicína ak ti to niečo hovorí, čiže sa človek lieči tak komplexne. neviem ako by som to presne vyjadrila.
asi som ti moc nepomohla, ale naozaj sa nedá odpovedať na to, či ti ona vylieči tvoj konkrétny problém.
a ten úraz to neviem čo konkrétne sa jej stalo, možno niečo na lyžovačke, naozaj netuším. ani dokedy bude ordinovať, ale momentálne ešte pracuje.
mrzí ma, že som ti nemohla odpovedať na všetky tvoje otázky, ale sú príliš konkrétne. skús si tu vo vyhľadávači nájsť o nej viac. dosť často som tu o nej čítala, možno medzi inými príspevkami nájdeš konkrétnejšie informácie. vyhľadávač je vľavo hore a keď tam vpíšeš jej meno, malo by ti to otvoriť tie príspevky kde sa o nej píše.

daniel ch.

u mna sa jedna o alergiu. konkretne celiakia. vie to ona vyliecit? a momentalne ordinuje? aky uraz? a ako lieci? velmi pekne vam dakujem zatial.

mišpula

a je už dosť stará, tak neviem dokedy bude ordinovať. a mala nedávno nejaký vážny úraz, neviem presne o čo sa jednalo, ale mala dosť dlhý výpadok.