Ozónová terapia

beorc

J.M kedysi som bývala v D.K ,ale moja mama tam býva stále a problémy z chrbticou ma ona a ja získavam info.mohla by si mi napísať viac? aj na adresu ak sa dá beorc@zoznam.sk

J.M

ja som veľmi spokojná, bola som v Dolnom Kubíne, mala som ozón aj kolagén. Je veľmi dobrý lekár, odborník a charakterný ...

ozonka

skvela ozonova terapia je s kolagenom, je to novinka na slovensku, velmi ucinna metoda liecby. chod na www.ozonovaterapia.sk a tam su vseliake informacie. je tam skvely lekar, mne velmi pomohli. drzim palce

nellaBB

ahoj všetci...máám už pol roka problem s herniou disku...v drieku L4-L5..bola som uz v nemocnici na injekciach infuziach 3x po sebe na rehabkach a nic nepomohlo..mala som aj trakciu a to mi bolesti este zhorsilo teras ma doktorka poslala na ozonevu terapiu bojim sa toho..nemaa niekto s tym skusenosti??ozvite sa prosim dakujem :)

jancecka

ja vždy ako idem kozmetičke na vyčistenie pleti, použije po jej vyčistení ozonizér :D to mi chodí po tvári s takým prístrojom a akože idú do mňa nejaké elektrické výboje, nebolí to, len okolo očí a úst, kde je jemnejšia kožtička to tak zaštipká. Avšak mne to nikdy nepomohlo. Vždy sa mi pleť zapálila. Tak neviem

predajca

ozonova terapia je bezbolestna takmer bez neakeho pocitu aplikacie pouziva sa v mnohich odvetviach . ozon je velmi ucini antioxidant to v praxi znamena ze je mozne velmi ucine odstranit zapai ,infekcie , neziaduce bakterie, v praxi je zatial dost neznami aj napriek tomu ze ozonove zariadfenia sa virabaju takmer od prichodu elektrini. netreba sa bat.