Kedy mi už konečne začnú rást fúzy?

Príspevok v téme: Kedy mi už konečne začnú rást fúzy?
Miro007

Zdravím. Mám 18 rokov ale žiadne fúzy. Teda mám pár chĺpkov pod nosom, ale na brade alebo po bokoch nemám vôbec nič. :-(
Neviete kedy mi to začne rásť? Kedy to začalo rásť vám? Vážne by som chcel mať strnisko, pretože sú podľa mňa muži so strniskom krajší.
Neviete ako to môžem urýchliť?
Určite sa môjmu problému vysmievate a hovoríte si že môžem byť rád že nemám starosti s holením ale mňa to ozaj trápi. Poraďte prosím.

uMamfuzy

No ja som mal tiez depky ze nemam fuzy ale zacal som cvicit a po 3 mesiacoch boky totalne zarastene aj pod nosom a spaja sa mi to uz s bradou myslim si ze staci rozpumpovat testosteton a ide to... A nebavi ma uz holit sa kazdy treti den...

uMamfuzy

No ja som mal tiez depky ze nemam fuzy ale zacal som cvicit a po 3 mesiacoch boky totalne zarastene aj pod nosom a spaja sa mi to uz s bradou myslim si ze staci rozpumpovat testosteton a ide to... A nebavi ma uz holit sa kazdy treti den...

Kocuriik69

Kamko ja som mal teraz 14 mam iba take deckee fuuziky, ktore si holim ale po bokoch a na krku mam strnisko :D ale u kazdeho to je inak moj brat ma 20 chlpaty jak opica ale tiez nema nejaku zarastenu bradu vobec ;)

strnisko

ani mne dlho nerastli az tak okolo 22 rokov sa dalo povedat ze mam co oholit....ale casom ti to zacne liest nanervi sa stale holit

Mik0002

Mne je 16 a už mám strnisko. To preto lebo v 14-stých mi trochu začali rásť fúzy tak v 15-stých som si začal holiť celu bradu.

LMarika

Ja som mala na gympli spoluziaka, ktory v 18-tich, ked sme koncili skolu, mal iba nad hornou perou trochu detskych fuzikov a inde nic, iba hladku detsku tvar. Po niekolkych rokoch na stretavke mal uz normalnu husto zarastenu tvar, takmer som ho nespoznala. Nezufaj, vyvoj je u kazdeho individualny a sanca je, ze ti fuzy narastu neskor.