Vitarianske dennicky

Príspevok v téme: Vitarianske dennicky
watermelon

Pre vitarianov a tych, co sa snazia jest co najviac surovej stravy. Piste recepty, rady ako sa udrzat na tejto strave, co ste dnes zjedli alebo sa chystate zjest, ci ine skusenosti s tymto zivotnym stylom.
O odhovarania nemame zaujem, preto prosime, aby prispievali iba ludia,ktori su ZA.

Na zaciatok: dnesne ranajky 8 dcl cerstvo vytlacenych sladkych pomarancov, granatove jablko. Dnes este budem jest banany a hrozno. A musim ist zhanat este pomarance.

Rosemary

Ahojte, ja som sa sem dostala až teraz. Dnes sme vyrazili na takú krátku 3-dňovú dovolenku za snehom smer Liptov. A kým sme sem dorazili, vybalili sa, najedli, pozreli ako vyzerá sneh a kúpili nejaké to ovo,... tak vy všetky už asi aj spíte. Inak toho ovocia naozaj nebolo veľa, ešteže sme si niečo doniesli aj z domu.
Ale dobre sa to číta čo ste tu dnes popísali. Gofruit tá soľ a pocit opuchnutosti, to je normálka preto sa jej aj chcem zbaviť a vcelku sa mi to už aj darí, oveľa lepšie než pred rokom vtedy som fakt zlyhala, pár dní som vydržala bez soli a nakoniec som skončila pri syroch. A tá tvoja bývalá vráska a šedivé vlasy - no super, ja som mala tiež jeden šedivý ale už som ho tam dávno nehľadala, či tam ešte je - zajtra pozriem. :)
Sedmikráska, tak v zime radšej skús cvičiť len niečo vnútri a nebehaj keď ti to nerobí dobre. Veď zachvíľočku tu máme jar a slniečko a teplúčko. :))) Ty mi vždy narobíš chute s tými mliečkami, naposledy keď som bola na jablkách, takže som nemohla a potom som na to nejak pozabudla a teraz si zasa nemám ako urobiť ale dala by som si, potom môžeš pripomenúť niekedy na budúci týždeň keď budem doma.
Gofruit, šípky z kríčka sú dobré ale my si vždy v jeseni naoberáme dosť aj na zimu. A tie semiačka sú také tvrdé, že ich mixér vôbec nepoškodí, všetko sa rozmixuje a oni zostanú úplne rovnaké.
Inak, mne vždy tipovali menej a ja sa cítim stále na 22, už 16 rokov. :)))

GoFruit

Tanec je super ja zboznujem tancovat. Ale akosi nepoznam vela tanecnej hudby co by ma roztrsala. Ale my sa casto blaznime s malym a trsame a on mi udava ako mam tancovat a to bu ste ho mali vidiet ako ma opravuje ked dam zle ruky. On urobi napr. z ukazovakov anankondy a potom si ich strci do ucha a tak skace a mama ma tiez.... ach jaj.

Sedmi_kraska

Ked sa tu tak bavíte o tom cvičení, aj ja by som mala zas začať :) ale pre mňa je to v zime dosť blbé - ja totižto rada behám, ale v zime z toho vždy ochoriem, je to fakt zlé tak šokovať hrdlo a priedušky ... ale doma si tiež rada zacvičím , ale skôr aerobik, fitness a tanec :)

GoFruit

No to si pis, sedmikraska, ja mladnem- to je iste. Dakedy mi ludia tipovali viac a teraz mi tipuju zatial len o 5 rokov menej ale to este pojde dole. No a ja sa citim na 18.
Lily dakujem.

Ja som dnes mala aj svoju hodinku jogy a aj lu jong.
R: Oj
O: smoothie vela kelu, banany a OJ
V: 3/4 manga, trocha piel de sapo - zdal sa mi nahorkly ale zial moj muz to nikdy neciti, vlastne to je dobre aspon to zje a nevyhodi sa
guacamole z 1/3 divokeho avokada s mladou cibulkou a koprom, vela cherry rajcinami a potom trosilinka raw syru hmmm
prajem nam nadherny vecer, Rosemary a nam dvom aby uz isli mali spat vsakze.

Sedmi_kraska

haha Gofruit :D všetky budeme v 70 -tke ako po plastikách :D živé bárbiny :D ... inak ja som nakúpila toľko banánov :) a začínajú hody :D .. inak si robím zase mliečka :) naposledy makové s troškou kokosu - bolo úúúžasné a raňajky mám vždy aspoň 350 ml mliečka mixnutého s banánmi, je to kalorická bomba ale fakt ma to naštartuje a celý deň mám mega veľa energie :) .. celkovo začínam jesť viac a je mi super, nemám vôbec potom chute na varené a tak :)

Dnes : mlieko mixnuté s 3 banánmi a hrsťou datlí
Obed: smoothie šalát a 5 mandariniek - toto je teraz moje oblúbené :)
ol : jablká, banán
Večera: sparená brokolica

No teraz som trávila 2 dni za počítačom kvôli škole, behala , vybavovala a tak ... dúfam, že aspoň víkend budem mať kľudný :)
Teším sa na zajtra, idem si robiť kokosové mliečko - moje obľúúbenéé :) :)

Lilly

6:30 - 4 jablka
10:30 - 2 jablka
14:30 - 5 banánov
17:00 - cuketa, 6 paradajok, trocha mungo klíčkov, kokosový olej

Eliptický rotoped: 60 min.

GoFruit gratulujem ku zmene ku kráse :-)

GoFruit

A este som si uvedomila 2 veci. Po pozreti videa s Bohmom ako hovori ze mu na raw strave zmizli sediny - ja tiez us nemam ani jeden sedivy vlas!!!!! Nemala som ich vela ale raz za cas 1 az 2. Teraz uz ani nepamatam kedy som mala naposledy sedinu. A zmizla mi aj vraska pri oku.Je fuc. Ta vraska bola velmi hlboha a dlha. Ani nechapem ako som vobec taku mohla mat. Tak zbohom vraska.
Ma tu este niekto podobne skúsenosti?

GoFruit

Dobre ranko zdravim ziariace bytosti!!!!
Rosemary, cize po zmixovani prepasirujes? Takze sa to nerozmixuje dostatocne dobre? Oha neviem si to predstavit. Ja som dakedy jedavala sipky priamo z krikov ale tam si treba dat pozor na to pichlave.
Rosemary, mas pravdu, ked neveceriam tuky, vyspim sa ovela lepsie teda kvalitnejsie aj ked je noc uplne prerusovana. Celu noc sa na mna maly valil a kmasal mi vlasy a bola som vkuse hore ale som vstavala cerstva. Ked jem na veceru tuky, tak sa horsie vyspim a to noc nie je ani tak prerusovana. Nielen tuky ale myslim aj sol. Lebo predvcerom som mala tie uhorkove spagety bez tukov ale so solou a noc nebola dobra.
Inac ked si dam sol tak na druheho rano byvam taka spuchnuta.
No ale dnes je tu novy prekrasny den a ja som stastnaaaa lebo je vsetko uzasne. Prajem vam stavnaty den!

Rosemary

Moja išla o 21:30. Ale potešila ma dnes večer, prišla som do jej izby a našla som ju ako si upratuje hračky. :)))
Šípky mám usušené, trocha podrvené, večer ich namočím do vody a na druhý deň rozmixujem a prepasírujem cez sítko, semiačka vyhodím. Robila som si toto smoothie rovnaké tri dni po sebe a je úplne úžasné, chutí ako jogurtové mliečko, vlastne ešte lepšie. Malá mi už v poslednej dobe nechcela piť žiadne smoothie ani zelené a ani čisto ovocné a tohto vypila celý hrnček ako nič.:)