Milujem brata a sestru

Príspevok v téme: Milujem brata a sestru
tomas12345

Mam 24 rokov,som bisexual,pred 2 rokmi som si nasiel kamarata,ktory mi predstavil svoju sestru. S jeho sestrou som sa velmi zblizil a zacali sme spolu chodit a chodime spolu doteraz,pol roka spolu byvame. No velmi blizki sme si zacali byt aj s kamaratom,najprv to bolo len kamaratstvo ale po case to prerastlo do lasky,teda z mojej strany urcite. Povedal mi ze je bisexual,aj ja jemu,stali sa z nas najlepsi kamarati a cez leto sme spolu byvali na internate. Cele leto sme stravili spolu,bolo to najkrajsie leto v mojom zivote...po lete sme zacali byvat aj s jeho sestrou,co nebol dobry napad a rozhodne nikomu nedoporucujem! Bordel v hlave,stretavat jedneho aj druheho vidiet naheho jedneho aj druheho...po dvoch mesiacoch som to uz nevydrzal a povedal som mu co k nemu citim...ze mam rad rovnako aj jeho aj jeho sestru,boli sme obaja opiti,rozpravali sme sa cely vecer,plakali,drzali sa za ruky a bozkavali...myslim ze aj z jeho strany to bola laska,ale myslim ze kvoli sestre mi to nikdy nepovedal... vtom prisla do izby jeho sestra a on sa zlakol a usiel...potom to povedal svojej sestre co sa stalo,zrejme citil vycitky,ze co sme spravili...rozhodol sa,ze sa od nas odstahuje a odvtedy byvame len sami s priatelkou,no ona povedala ze potom zacal byt velmi smutny,ze doma plakal,nejedol,zacal velmi pit a fajcit...ja som si myslel ze to necham tak ale nedokazem nanho zabudnut...milujem aj svoju priatelku ktora sa mi napriek tomu neotocila chrbtom a stoji stale pri mne...mam ju rad,ale nanho nedokazem zabudnut,stale nanho myslim a to uz je pol roka,sme nuteni sa spolu stretavat a ked ho vidim je to este horsie...zacal sa mi vyhybat,na spravy neodpoeda a nechce sa ani rozpravat...intuitivne citim,ze je to rovnako aj z jeho strany a tak velmi mi chyba,neviem co mam robit nechcem stratit ani jedneho z nich,boli ste niekto niekedy v podobnej situacii? dik za odpoved...

sewie

simonnka, si mimo...si sa nikdy nestratla s pojmom bisexualita? ze clovek je pritahovanymi oboma pohlaviami...moja kedysi najlepsia kamoska bola taka ista a jeden z jej frajerov tiez....ah jaj...

tomas, tu sa neda urobit nic ine nez porozmyslat koho mas radsej(ak sa to da)...ale vzhladom na to ze si s priatelkou tak asi to bude ona...a mam pocit ze k jej bratovi teraz mozno viac citis pocit viny a lutost...ale zial, on sa musi s tym vyrovnat a alkoholom a cigami to nespravi, mozno by si mu mal dohovorit....

tomas12345

Simonka,ved prave preto ze je to absurdne tak neviem ako dalej,nikdy som sa u nikoho s niecim podobnym nestretol a pochopitelne sao tom nemozem bavit s hocikym...myslim ze som na zeny a stalo sa mi to prvykrat,napriek tomu nato neviem zabudnut a musim nato mysliet...myslim ze to bola silna laska a myslim ze to bolo z oboch stran a stale dufam...neviem ci to riesit dalej alebo na to cim skor zabudnut...ked som nato chcel zabudnut tak sa on stale niecim pripomenul a prakrat sme sa aj stretli a rozpravali o tom,raz sme boli spolu vonku...myslim ze nikto z nas nevie ako dalej a kazdy z nas troch sa trapi...chcem to vyriesit raz a navzdy!

simonnka

neviem ti dat nijaku vhodnu radu, kedze toto je uplne absurdny pripad..

radsej si ujasni ci mas rad zeny alebo muzov vo vseobecnosti - tu nerozumiem ako moze niekto citit naklonnost k obom pohlaviam