Bookoval uz niekto letenku u Ryanair???

jankaaaaaaaaa

ano, sadnut si mozes kde chces. mozes si pri bookovanni letenky vybrat aj miesto kde chces sediet ci priority boarding, ale zato sa plati

betusiiiik

ked letis cez ryanair tak si mozes sadnut kde chces, nevyberas si miesto predtym ale priamo v lietadle kde je volne si sadnes.

...neviem naco tu niekto(sad2) pise ked sa do toho absolutne nevyzna

dobra vila

sad2, ano, letenka NIE u nizkonakladoviek tak funguje, ved vravim, ze tam som si zvykla vybrat konkretne miesto, ale pred par rokmi som letela z Easyjetom a mohli sme si posadat ako chceme!! takze docela divne...ale aj by som uvitala, keby to tak bolo...lebo by som si chcela sadnut dozadu (je tam najvacsia sanca na prezitie, ak sa lietadlo zruti ":D" :-/ )

dobra vila

Janka, a este by som sa chcela spytat, ze po booknuti letenky je nejaky "zasadaci poriadok"? Alebo si mozem sadnut v lietadle, kde chcem? Ak bookujes letenku cez Lufthansu, prikladne, tak tam sa ti zobrazi model lietadla, vidis volne miesta a vies si vybrat, kde chces sediet, tuto to ako funguje?

dobra vila

Janka, dakujem ti pekne!! Presne tie povinne priplatky som nechapala, myslela som, ze je chyba na stranke :P. Trochu som z toho zmatena, lebo tu som letenku este nebookovala a nemala som sajnu, diky moc :)

jankaaaaaaaaa

neviem ci vies po anglicky, ale ak aspon trochu ano, tak nebude problem to booknut. tie ceny su take ake su, ide o to ktory len je ako vytazeny, ak tam maju poslednych par miest volnych, tak je to uplne lacne. do londyna sa da kupit letenka za 10e. a potom su tam tie administ. poplatky, ktore su cca 10e. potom dostanes na mail kod na online check in. ten si spravis na ich stranke zadanim tohto kodu a na mail ti pride letenka, ktoru vytlacis a s nou prides na letisko

jankaaaaaaaaa

jasne. niektore lety proste nemaju taxes niektore ano. asi podla vytazenosti, resp. podla obsadenosti letu. k cene letenky sa na konci pripocitava este nejakych cca10e ako administrativny poplatok. ak si teda vyberies letenku, a chces ju booknut mas tam kolonky na vyplnenie, ci si beries batozinu a kolko kilovu, pretoze aj zato sa plati. podla sezony. ptoom tam je kolonka ci sa chces poistit, alebo ci chces poistit batozinu,t am staci vybrat ze si to nezelas, potom tam je kolonka ci si chces od nich kupit kufor, atd. nepamatam si ako dalej