uz neviem co mam robit :(

Príspevok v téme: uz neviem co mam robit :(
katrin_ke

awojte som s mojim priatelom rok a pol na zaciatku to bol krasny vztah aj ked sme sa hadali ale fungovalo to ale poslednu dobu asi tak 2-3 mesiace priatel sa zacal postupne menit vsetko mu zacalo vadit na mne napr ze mu pisem na skype a jemu to pipa tam a skoro kazdy den mi vykrikuje ze mu leziem na nervy a minule mi povedal ze on radsej chodi kukat futbal do krcmy aby mal pokoj odomna a napr nepametam kedy ma za daco pochvalil pretym si vsimol ked som si napr kupila daco nove ma pochvalil ze dobre v tom vyzeram a teraz nic :( minule som si prefarbila vlasy on si to vobec nevsimol a mna to stve lebo ked sa mame spolu stretnut ta stravim aj hodinu pred zrkadlom aby som sa mu pacila a ziadna pochvala nic :( a stale ked je so mnou ta je unaveny ale ked pride domov a ide von s kamosmi vtedy uz nie je unaveny neviem co si mam o tom mysliet mna to strasne trapi lebo taky prvy vazny vztah to je a nechcem ho stratit a ja sa snazim byt co najlepsia a vzdy som praveze ta najhorsia :(

teska

zacni ho ignorovat a uvidis, ako sa bude spravat, ak si to vsimne a bude sa o teba zaujímat, tak sa to vysvetli, ak nie, tak to nema dalej zmysel prepac :(