Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

medicina UPJS kosice uchadzaci 2012 :)

2481036634

no, mnohi moji spoluziaci priklady preskocili, to je kvapka v mori, nauc sa vsetko ostatne na 100%- biflovanim ako inak, a mas to, par bodov za priklady hore dole...poznam x takych ludi, a ked sa dostanete tak zistite ze znacna cast mediny stoji na takom principe- selektujes...vela stastia:))

Azan

Ja som minulý rok až na teste zistil, že kalkulačky byť nemôžu, takže to bola sranda :-D. Zrejme chcú aby sa ľudia tie príklady učili naspamäť, čo sa mi zdá choré. Tak či tak... z celkového množstva úloh som aspoň ja nemal tých príkladov zas toľko aby mi to ubralo nejaké veľké množstvo bodov. A ak sa bodovanie nezmenilo (tj. ak je myslím 800 bodov plný počet), tak nie je až taký problém tie prijímačky spraviť, pokiaľ si prejdete všetky úlohy aspoň raz.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.