ako sa preniest cez nestastnu lasku?

Príspevok v téme: ako sa preniest cez nestastnu lasku?
lucka020

ahojte, mam 23 rokov a uz asi tak polroka som nestastne zalubena do kamarata- spoluziaka na VS. on ma 27 ale ma priatelku uz dost dlho, 3 alebo 4 roky. v rocniku nas je vela, cize som ho najprv ani nepoznala, poznam ho 3 roky, ale az tento rok sme nejak zacali travit viac casu, ze aj na intraku a tak, a nieco sa zmenilo, neviem, ale proste som sa zalubila, doslova na mna zacal tento rok hadzat ine pohlady, ine usmevy ako pred rokom, a brutalne si rozumieme, dokazeme sa neskutocne smiat a bavit o vsetkom. raz mi povedal ze som krasna, inokedy ze ma ma strasne rad ( len skoda ze to bolo vzdy ked bol pripity), par krat sme sa objimali, vtedy mi vlastne povedal tie veci, no a raz ma aj pobozkal, proste taky letmy bozk, ale nikdy sme si nevysvetlili co to malo vlastne znamenat, ja som sa bala opytat, a to bolo este v novembri. problem je v tom ze uz z toho mavam mensie depresie, nic ma nebavi, nedokazem sa bavit tak ako som zvykla, o chvilu statnicujeme a ja sa bojim ze ho uz poriadne ani neuvidim, hoci planujeme pracovat v BA. neviem sa s tym vobec vyrovnat, chcem ho vo svojom zivote, aj ked len ako dobreho kamarata, mozno by sa neskor zalubil aj on. mrzi ma ze ked sme spolu, fakt si brutalne rozumieme, ale uz mi ani nenapise, nezavola, niekedy mi aj napisal len tak ze ako sa mam, co robim, ci nejdeme zahrat nejaku spolocensku hru, teraz vacsinou zavola jednej mojej dobrej kamaratke a ta zavola zasa mna, a ja na druhej strane tiez vlastne nenapisem, nezavolam, tiez radsej zavolam jeho kamaratovi a poviem nech zavola aj jeho........par krat som bola pri nom ked bol aj s frajerkou ( nemyslim len my traja,ale cela partia) a proste ked som ich tak sledovala tak proste oni sa spolu ani nezasmiali poriadne, proste mam pocit ze my by sme boli perfetny par a ubija ma, ze nemozem byt aj ja uz konecne stastna :( v podstate ani neviem preco pisem ale uz to v sebe dlho dusim , tak som si povedala ze aspon tu napisem moj pribeh , aj ked mi pomoci asi niet :( co mam robit aby som nemyslela vkuse na nho? cely moj den je len o tom ze rozmyslam ake by to bolo keby tu bol so mnou a neviem sa uz ani poriadne zabavat :(