Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

Dzony_Bravo

luciano: to je velmi tazko povedat... ja mozem mat pocit, ze nadmieru dobry, no druha osoba moze povedat ze nadmieru zly. Ale kedze si myslim, ze vnimanie mam dobre, povedal by som, ze sa im to pacilo a dokonca orgazmy k polovickam chodili ako na klavir :)

co sa tyka tych dobrych a zlych stranok, nemyslim si osobne, ze som az taky dobracisko. Mam rezervy a niekedy dokonca aj nervak :)

Maoam

este si velmi mlady

ok, na SVK je 27 mozno uz 'vek', ale vo svete si stale este len take chlapciatko, i ked v tvoj prospech hovori vsetko to, co si o sebe napisal

co sa vsak este musis naucit je trpezlivost a fakt, ze zivot sa neda komplet vopred na 100% naplanovat

chcelo by to k tebe zrelu a uvedomelu partnerku, takych zien nie je vela, ale su

pride, ked bude ten spravny cas

prajem ti vela stastia

lulu22

hej, napíšem ti :) Ďakujem.

a inak luciano píše pravdu s tým sexom. samozrejme nemám rada takých tých sebavedomých machrov..ale tak ked už je muž sám so ženou, vtedy by sa mal predvádzať ako správny samec dobíjač :D :)

luciano

A ako to máš so sexom? Si v posteli dobrý? Väčšina žien považuje kvalitný sex za veľmi dôležitý aspekt života. Píšeš o sebe samé kladné vlastnosti a čuduješ sa, že ženy s tebou dlho nevydržia. Bohužiaľ pravda je taká, že väčšina žien moc dobrákov nechce. Ženy väčšinou milujú dominantného samca, ktorý je patrične sebavedomý. Ale nevešaj hlavu. Ja som bol veľmi podobný tebe, taký dobráčisko a napriek tomu som si manželku našiel. Niektorým ženám takáto vlatnosť imponuje. Skús hľadať cez internet, kde sa pravdivo popíšeš a uvidíš, že sa nejaká, ktorá má rada dobrákov, ozve.

Dzony_Bravo

lulu22: kludne si sa mohla rozpisat. Ak to nechces verejne tak napis sem: accepted@azet.sk ja som s tym mal tiez problem, takto otvorene napisat... no skusil som :)

Dzony_Bravo

VTomi: nebudem ti klamat. Ked som sa registroval napisal som prvu vec co mi napadlo. Dal som si taky vseobecny nick, aby som ostal v anonimite. No ked som sa nad tym neskor zamyslel, tiez mi to prislo vtipne, ze asi aj tento nick nieco vyjadruje :)

Ale kazdopadne dakujem za podporu

lulu22

Dzony_Bravo,mala som rozpísaný dlhý príspevok..ale nechcem tu vypisovať o sebe...že niečo podobné mám aj ja so sebou... už keď to vyzerá na nejaký vzťah, niečo sa "doserie" :(
som mladá, pekná, okolia má rado moju spoločnosť.a i keď mám "len" 24rokov, tak sa čudujú, že som opäť sama..
a z akého si mesta?

VTomi

musím reagovať troška vtipne, lebo mi pripomínaš práve Johnny Bravo :-), ktorého meno nosíš. Asi nie náhodou, však? Aj ten bol fešák, kurizoval kočkám, tie naňho aj leteli, ale vzťah mu nevvyšiel. Len raz s jednou domorodkyňou, ale to sa mu prihodilo vo sne... :-)
No, ale k téme: vyzeráš na normálneho a slušného chalana, tak verím, že raz svoju honbu za pokladom raz úspešne zakončíš. Keď po tom úprimne a čístím srdcom túžiš, bude ti to dopriané určite. Možno ťa osud nechá troška viac čakať, ale ovocie bude o to sladšie a hlavne zaslúženejšie. Držím palce.