Samostatná jednotka

Príspevok v téme: Samostatná jednotka
Dzony_Bravo

Mám pocit, ze som uplne samostatna jednotka. Mam 27 rokov, vlastny byt, dobru pracu. Venujem sa svojim konickom, sportu. Podla ludi v okoli som fesak. Viem si navarit, upratat, vyzehlit a vyprat. Jedna vec mi ale robi problem. Pochopenie zien. Viackrat som sa spalil a som z toho smutny. Chapem, ze kazdy vztah ma ma pripravit na "spriaznenu dusu" no niekedy uz stracam nadej. Mal som 9 vztahov. Posledny trval 2,5 roka. Teraz som mal tiez jeden romanik, no dievca ktore mi povedalo, aky som uzasny, galantny a neuveritelny sa vratilo k byvalemu, ktory sa o nu zacal zaujimat, ked zistil, ze sme sa zacali stretavat.
Naco mi to vsetko je? Vo svojom okoli mam zopar ludi, ktori su ako "trudi" ktori byvaju s rodicmi, nemaju pracu, su lenosi a vztahy maju. Ja tuzim mat uz finalny partnersky vztah zakonceny spolocnym byvanim a harmonickym vztahom. Do 30tky chcem mat dieta. No obcas mam pocit, ze uz stracam vieru. Citam knihy, zaujimam sa o sebapoznanie... viem ze cesta do ciela je den co den kratsia, no aj tak mi je smutno... Zazili ste nieco podobne? Ako sa vam podarilo odburat smutok a premenit ho na radost? Dakujem

Dzony_Bravo

Fuuuuuuuuuf...

presiel pol rok a ja sa tu dostavam zasa... No situacia sa uz troska zmenila. Teda trosku viac ako len trosku :)

Na tomto fore, som dostal tolko odpovedi a tolko mudrosti, za ktore chcem dotycnym podakovat. V tejto teme som spoznal jednu uzasnu zenu, s ktorou som uz pol roka v kontakte a posledny mesiac sa to premenilo na lasku a krasy vztah :)

Takze ludia, nebojte sa napisat, ked Vas nieco trapi :) ja nelutujem

ShaulaThalit

Takých, ako ty je X, či už žien, či už mužov... ty máš akurát výhodu, že sa zaujímaš aj o niečo iné, ako 80% úspešných mužov. Čo je síce pekné, ale dnešné ženy nemajú záujem. Priťahuje ich drzosť, arogancia, frajerstvo. Na dobrých chlapcov každý serie.