SCHIZOFRENIA HISTORIA PRAVDA

Príspevok v téme: SCHIZOFRENIA HISTORIA PRAVDA
schizofrenik

Pride na zem prvy schizofrenik zacne rozpravat vsetci sa cuduju co to robi a povazuju ho za blazna neskor zacnu opakovat a svet ziska rec,,Pride na svet druhy schizofrenik mojzis v hlave pocuje hlas boha a ma halucionaciu vidi kralovstvo nebeske povie to ostatnym a svet ziska vieru boha a nabozenstvo,,Treti schizofrenik nostradamus pride na zem a uvidi buducnost ktora sa naozaj stane,,Vsetci ludia pochopia ze sa mozog casom vyvija a je schopny uzasnych veci len psychiatry nechapu a zacnu do nich tlacit lieky a ked nepomahaju vymlatia mozog elektrosokmi ,,Jeden schizofrenik sa naserie spacha sebevrazdu a pride do neba a pyta sa boha preco ma posielas na zem ked ja im stale davam a oni ma terorizuju Boh sa usmeje a povie neboj sa sem sa ziadny psychiater nedostane a na zem ta uz neposlem nech si ludia pomozu sami:)

jankaaaaaaaaa

asi ze je schizofrenik a ma nejake vidiny do buducna a nikto mu neveri :D tak sa snazi aspon nas presvedcit :D

schizofrenik

Ak ma niekto problem s gramatikou vedz ze jazyk a pismo su zive veci ktore sa vyvijaju PIS AKO CITIS A POCUJES slov.gramatika je na hovno a je to nulova autorita.