Ziacka a ucitel :)

Príspevok v téme: Ziacka a ucitel :)
Simonka44444

Mam taký problém..mam 17 rokov môj učiteľ slovenčiny ma 42.Začalo to minulý rok,keď som prišla do školy ..Stále na mňa pozeral,cez písomky proste stále...Prišlo mi to strašne divne,že stále vyvolával k tabuli len mňa.No so slovenčinou som nemala žiaden problém :) ..Najprv som to nebrala nijak vážne..veď prečo by mal učiteľ chcieť také decko..No všetko sa zmenilo,keď mi napísal na FB ...vypýtal si moje číslo..stále mi prezváňal,večer mi volal..strašne mi bolo na hodinách trápne,aj keď ma potešilo to, že mi počas dňa napísal ako sa teší na hodinu kedy ma uvidí. Pred týždňom prišiel na našu hodinu informatiky s tým,že ma na niečo potrebuje..samozrejme pani profesorka ma uvoľnila z hodiny. Šli sme do jeho kabinetu,nechápala som..Povedal mi, že to už nevydrží..pozrel sa na mňa a pobozkal ma ..bolo to divné a zároveň krásne. ale som zmetená...Teraz je mi ešte 100x horšie na hodinách :) čo mám preboha robiť ?

Loveme

Mimochodom, niektorí jej tu neveríte, ale aj keby to bol vymyslený príbeh, možno si to prečíta niekto iný, kto má podobný problém,ale bojí sa, nevie ako ho riešiť a tají to, takže toto celé nemusí byť na škodu.
Aj u nás na škole bol učiteľ, ktorý balil žiačku.

Ešte raz, ak ti je jeho správanie nepríjemne, nesmieš sa báť o tom povedať druhým.

kkkk52

určite sa s nim nedavaj dokopy možno máš pocit že k nemu niečo citiš ale to može byt naivita že ta namotal ... maš mladost predsebov a nie aby si sa zahadzovala z nejakym starým 50 ročným kancom .. ešte k tomu učiteľom... nechaj to tak ! a drž si od neho odstup

Loveme

Spýtaj sa ho čo od teba vlastne chce. Nemám pocit, žeby to bolo pre teba príjemné. Ak s ním budeš mať nepríjemnosti, povedz o tom rodičom a spoločne sa choďte sťažovať za riaditeľkou. Navyše si ešte dieťa a on starý chuj.

Ak sa ti jeho správanie nepáči, určite si to nenechaj tolerovať. Tá jednotka zo slovenčiny zato nestojí :D

opica

nejako sa mi to nezda..cely tento pribeh..

ale budis...mas vlastny rozum, aj ked ti to mozno lichoti, tak to prerus...taky nema co robit ucitela..proste ziaden kontakt

ja40

A si uz namotana? Lebo vies jeho to moze po kratkom case prejst a ty budes donho buchnuta a co potom? Za chvilu budes dospela sice,ale aj tak...

xdanielax

Povedz mu, ze ti jeho spravanie nie je prijemne,a nech sa sprava ako dospely.
To, ze jemu preplo, este neznamena, ze ty musis mat kvoli tomu problemy.

Fakt, drz sa radsej od neho dalej. A urcite s nim uz nechod nikam sama.