hrozne mi chybaju cigarety

roza

luciano, minulý rok som mala všetko naštudované, aj e-cigarey aj náplne, teraz už tomu znova nerozumiem. V tedy tam boli náplne bez nikotínu, ale boli to sady v ktorých bola iba jedna náplň bez, samotná sa kúpiť nedala.
Pravdepodobne by som do toho išla, keby som si mohla kúpiť e-cigaretu a náplne priamo, nie cez internet.

luciano

roza, nie je to pravda. Beznikotínové náplne nie je vôbec problém kúpiť. Na internete sú desiatky obchodov, ktoré beznikotínové náplne predávajú.

roza

Povedz mi prosím kde dostaneš kúpiť elektronickú cigaretu s náplňou bez nikotínu!
Minulý rok som sa o to veľmi snažila ale nepodarilo sa mi. Všetky náplne obsahujú nikotín.

CKJ

dakujem, tak to kaslem na tu el. cig. lebo si uz neodviknem a to nechcem, ked uz som to vydrzala 5 mesiacov vydrzim to aj viac

Bruno333

Elektronicke cigarety maju LEN nikotin,ktory sice nie je az tak skodlivy ako ostatne latky v cigarete, ale zas sposobuje zavislost,takze ta uspokoja a je to prvy krok ako sa zbavit ostatnych skodlivych latok. Uz si spravila prvy krok, ak nefajcis, a ak mas abstaky, el.cigareta je druhy krok, no a treti krok bude to, ze uz nebudes potrebovat ani el.cigaretu :)

CKJ

pytam sa ci ked uz nefajcim cigarety ci mozem bez problemov fajcit aspon beznikotinove elektronicke cigarety ci v nich nieje nieco nebezpecne