Jest iba ked som hladná, alebo pravidelne ???

Príspevok v téme: Jest iba ked som hladná, alebo pravidelne ???
Bbiribbom

No...všetci píšu ze ked chcete schudnút mali by ste jest pravidelne, po mneších dávkach, však ? Ale nie je lepšie jest iba ked som hladná ? Načo budem do seba pchat ked niesom hladná ?
Ved pravidelnou stravou prímem viac kaloríí ako ked sa najem iba vtedy ked zacítim hlad...
No neviem poradte vy. Chystám sa schudnút, a jest iba ked som hladná mi pripadá lepšie...povedzte svoj názor vy. čo myslíte ?

Milky

Jest pravidelne - musis preto, aby metabolizmus stale pracoval.
Ale to neznamena 5x denne rezen :o
Musis ratat to, co zjes, aby za den toho bolo menej, ako prijmes. To je vsetko.

Milky

Tomi, vobec s tebou nesuhlasim.
Nemozes jest iba vtedy, ked si hladny. Ja som tak nabral sialene vela kil, lebo som jedol iba vecer. Cely den som vobec nemal pocit hladu.
A nepocitat kalorie? Co je podstatou diety? Prijat menej kalorii ako vydat. A ako to asi zistis, ked nepocitas?

tomi

Pocital som s tym, ze OP nema ziadnu poruchu jedenia a teda ma normalnu chut do jedla.....
Vy Natalia, jete dva razy denne?? absurdne.. ale priznavate chybu.

Preco nie mineralku?

natalia123

Podla mna nie je efektivne jest ked si hladna. teda kazdy sme iny... No u mna by to bolo asi takto: Rano nikdy nie som hladna, tak prve jedlo by bolo u mna niekedy naobed a druhe az niekedy vecer okolo 6-8 co je velmi zla zivotosprava. Rananjky su urcite najdolezitejsia cast stravy. A dolezite je nepit vela mineralok, jest pestru stavu, ovocie jest vylucne len do obedu. Takze ja by som v tomto urcite bola za pravidelnu stravu: vydatne ranajky, ovocie na desiatu, na obed normalnu porciu hlavne jedlo + polievka, olovrant napr. paradajka ( paradajka je skvela na diety, lebo zasyti zaludok a obsahuje 90% vody alebo grecky salat. Vecera lahka alebo aj ziadna...Ale vyskusaj dietu akukolvek a uvidis ci je vhodna, ci nie :) Len pozor na Jojo efekt a nespravna dieta je ta- pri ktorej si prilis hldna. A ked prirychlo schudnes- vsetko sa ti coskoro vrati spat...

tomi

nepocitaj kalorie, nema to zmysel. naco by sme mali taky komplikovany organizmus keby nefungovala signalizacia hladu.. vsak telo pocita aj za teba

vies obmedzovanim sa oslabujes . najvacsi problem je chudnutie svalov.. chapes a iba svaly dokazu premienat energiu

tomi

hej, jedz ked si hladna. nemusis jest prave ked je obed... resp. ak si to rozlozis na viacero jedal bude ti aj lepsie.. napr. ranajky, desiata. a na obed potom nebudes tak velmi hladna co ti pomoze.. vzdy jedz kolko potrebujes/ neboj sa jedla .. zjedz nieco a pockaj. ak budes mat napriklad studene ruky daj si este..
-neviem ako sportujes ale ak nie tak zacni + toto stravovanie a je ok