roky nepravidelný menzes

Príspevok v téme: roky nepravidelný menzes
biela mačka

Zdravím, roky mávam nepravidelný menzes. Koncom januára mi vybrali cystu, ale zase som to dostala po troch týždňoch. Vymenila som gynekologička, tá predtým mi nechcela spraviť hormonálny profil. Táto nová to robí, tak sa objednám. Kde môže byť chyba? Cystu už nemám..Žeby v hormónoch? Aebo v hmotnosti? Mám 170 cm a 52kg. Vek 38

maruska_123

no tak a co, tak nerobi..nemusis byt taka nasrata za to

ono vsetko v tele suvisi s hormonmi, cize...ale podla mna az taku nizku hmotnost nemas...a ked nechces uzivat hormony tak co dodat..a tvrdit ze hormony sposobuju rakovinu prsnika mi pride smiesne

sa zamysli ako zijes a co jes a kolko rakovin sposobuje prave to...asi tak

biela mačka

či nemôže byť aj inde príčina okrem casty a hormónov - napríklad v nízkej hmotnosti..inak vymenila som lekárku, lebo tá predošlá mi povedala, že ona nerobí hormonálny profil!!!!!!!

jankaaaaaaaaa

a neviem ako co cakas za odpoved? hned v prvom a tretom prispevku mas odpoved. neviem co chces pocut? ked nieco konkretne chces pocut, teda precitat si od nas, tak to napis aby sme ti to sem napisali ako radu

biela mačka

Aj keby som mala tampon, do bazéna sním nevleziem.A stálekotkodákate od veci..ja mám tému o nepravidelnom cykle nie o tom, že čo si tam dám, ked pojdem na dovolenku

biela mačka

Skúsim kľudne. Ide aj o to, že ani dovolenku si nemôžem plánovať. Uvediem príklad. Dostanem to 1. júla. Na 20. júla si objednám 3dni hoci v kúpeľoch, lebo si budem myslieť, že to znova dostanem koncom. A dostanem to akurát deň pred odchodom. HA!!!!A možno niekto z vás má s tým skúsenosti. Cystu mi vybrali, takže v tom problém asi nebol.