zila pod kolenom

Príspevok v téme: zila pod kolenom
a-10

Ahojte, chcela by som sa poradit. Pred rokom sa mi urobila zila vzadu na nohe-pod kolenom. Rok co rok sa zvacsuje. Bola som s tym u lekarky. Povedala mi, ze je to v poriadku na moj vek (15). Co ma potesilo, ze to nie je nic vazne. Ale vzhladom vazne na moj vek a na to, ze je leto mi to neskutocne vadi. Bojim sa zobrat kratke nohavice bez siloniek. Ma cca 10 cm. A uz sa aj "rozvetvuje". Ano viem je to mozno banalna vec a su aj OVELA horsie veci, ale dost ma to trapi. Hanbim sa za to. Uz vopred dakujem za rady.

a-10

Nie take nemusim. Ano kazdy mi to hovori, ze je to uplne normalna, bezna vec. Ale podla mna je to dost odpudzujuce-hlavne pre chalanov.

Loveme

Vieš čo, tak asi ťa nepresvedčím, že si z toho nemáš robiť ťažkú hlavu, ale skús rôzne dlžky nohavíc. Určite ti to zakryju také 3/4 bermudy.

Loveme

Mne došlo, že ju vidieť. Pozeraj občas dámam na nohy a uvidíš,koľko má rovnaký problém. Teda, pre mňa to nie je nič odpudzujúce. Skutočne ťa nemusí trápiť ako to vyzerá.

Loveme

Pokiaľ tam nie sú iné zdravotné riziká, nevidím dôvod prečo by si nemohla chodiť v šortkách. Nikto si to nevšimne.