Chlupy

Príspevok v téme: Chlupy
Jefitto

POtrebujem radu od nejakého dobrodinca, ktorý mi poradi, ako sa najľahšie dajú odstraniť chlpy. Hlavne z riti, tam ma to asi najviac trápi, lebo medzi polkami mám kožuch. Chcem to dať het, ale neviem jak? Žiletkou asi nie či? A druhá vec je podpazušie, to už nechápem načo už len pod pazuchami nám rastu chlupy... veď je to smiešne a neestetické :O
A ešte mi rastu aj chlupy na bradavkach, ale tie davam het zastrihavačom na vlasy, keď holim tvarovu časť hlavy.

Diky za všetky rady

iva27

a šak požiadaj kamaráta, suseda, kolegu alebo tak...nemusíš s tým ísť zrovna ku kaderníkovi. jedine že by si chcel ešte nejakú farbu na to hodiť alebo nejaký šmrncovný zostrih, ale to asi nebude nutné. a je to normálna časť tela, jak hlava, ruka, noha, neni sa za čo hanbiť.

Jefitto

No tak to už by bol dobrý extrém... zrejme prídem do holiča, ale budem musieť ponúknuť príplatok za rizikové prostredie :D

iva27

no asi by bolo lepšie niekoho požiadať, aby si si nezranil čokovenec. a keď to budeš kosiť pravidelne tak ti to predsa nenarastie do takej dĺžky ako by ti to narástlo keby si to nechal bujnieť.

Jefitto

Nožničkami? To by som potreboval dajake špecialne chirurgicke a go pro kameru, aby som si neublížil... a čo z toho, keď za pár dní to bude v rovnakom stave