Nahnevana

Príspevok v téme: Nahnevana
hulala

moj problem je v tom, ze vyzeram ako keby som sa stale mracila. vyzeram stale nahnevane, bez ohladu na to aku mam naladu. mam s tym problemy uz od malicka. v skole sa mi posmievali a napodobnovali ma, ze som stale ofucana. kamosi vzdy spravia taky ten ksicht ze usmej sa, a dnes mi dokonca sef vynadal ze sa mam usmiat lebo ze vyzeram furt iba nastvata. tak som uz vybuchla a povedala som mu ze je to moj ksicht, bohuzial tak vyzeram a basta! potom nastvane odisiel a ja mam teraz z toho dost blbe pocity ci ma dokonca nevyhodi. ja neviem co uz mam robit? to sa mam nasilu vyskierat? nemozem za to ako vyzeram.. niekto vyzera ako keby sa priblblo usmieval cely zivot, ja zase vyzeram nahnevane, hoci nie som skoro nikdy. na prvy pohlad prave kvoli tomu nie som sympaticka, kazdy povie ze som pekna ale v zivote by sa so mnou nebavil keby ma nepoznal, ked vidi ten moj vrazedny vyraz :(

hulala

Maros, nie. ja vyzeram nahnevana a nie ako p..a..

Ka3na, a robis s tym nieco? da sa vobec nieco spravit? mam si ist dat spravit umely usmev? :(

ka3na

podobny problem mam aj ja ...uz mi par ludi len tak povedalo, ze preco sa neusmejem ze vyzeram bud nahnevane alebo smutne, dokonca raz aj obycajny neznamy muz na ulici :-O