Ochabnuta tvar

Príspevok v téme: Ochabnuta tvar
pppp

mam 27 rokov a dost ochabnutu tvar. nemam vrasky, ale kozu taku nepevnu.. lica mam take spadnute a mlandrave a tiez celo.. kremujem sa kazdy den, chcela som skusit tvarovu gymnastiku ale kurz je drahy a a ni neviem kde sa to robieva. vie niekto nieco poradit? pripadne link na cviky alebo nieco?
dakujem

tany9998

Rado sa stalo :)
Neviem dobre posúdiť, ako to vyzerá, ale ide hlavne o môj pocit - mám pružnú pleť a cítim sa dobre, že pre seba niečo robím :)

pppp

tany, dakujem pekne za linky. je to na tebe vidno ze to cvicis?

geekygirl, ja som mala odjakziva ochabnutejsiu tvar. to nie je tym ze starnem. takto to je u mna stale :)

tany9998

Ahoj :)
posielam link s cvikmi na tvár - netreba žiaden kurz, ale pár minút denne doma pri zrkadle :)
www.youtube.com
Je ich tam neúrekom, ja mám rada tie od HowDini. Niektoré sú síce hrozne smiešne (neradno ich robiť na verejnosti :D), ale pomáhajú :) Ja osobne si pri tom vmasírujem do tváre olivový (detský z lekárne) alebo ružový olej. Veľa zdaru! :)

geekygirl7

Ak chces trochu spomalit starnutie alebo napravit nejake nedostatky:
Hlavne:uplne vyhybanie sa slnku.
Rano pod ochranny krem Vitamin C serum, na noc nejake retinolove kremy (alebo retylnalhydrid pripadne RetinA). Zlepsenie ale necakaj zo dna na den,
Dalej: mikrodermbrazia,chemicky piling, lasery.....

m,mlk

veď to... že sa krémuješ každý deň. Načo sa (navyše v 27 rokoch) krémuješ každý deň? (to je rečnícka otázka, neodpovedať, prosím).
Ešte stále ľudia nevedia, že krémy, kozmetika a podobné nezmysly sú reklamný ťah na hlúpych ľudí?