dať tomu šancu?!

Príspevok v téme: dať tomu šancu?!
M 25

tak, zoznámila som sa s chalanom, je o dva roky mladší. videli sme sa zatial dva krát, dobre si rozumieme, máme sa o čom baviť, aj chémia funguje (ale zatial bez bozkov), stále si sms-kujeme, zajtra máme prvé oficiálne rande .. ale ..
jeden môj známy mi dnes povedal na neho nie pekné veci, kedysi spolu pracovali a že on je blbec! velmi falošný, líškavý, proste,že je sviňa...
takže som teraz dosť skeptická..

M 25

čo sme sa rozprávali naposledy, bol velmi fajn.. velmi dobre sme si rozumeli, rozprával mi aj o súkromných veciach, o smrti jeho bratranca spred dvoch mesiacov, ako to prežíval, o jeho sestre v puberte, o jeho práci... zdal sa mi v pohode..
mala som už vztah s mladším a povedala som si, nikdy viac, ale teraz mi na tom vôbec nezáleží ..

Maoam

so zakerakom sa neda mat krasny vztah

nie v tom zmysle, ako to asi myslis ty

ak sa stretnu dvaja manipulatori a zakeraci, vychcanci, skor je to o tom, ze jeden z druheho maju nejaky osoh, takze to klape, dokym ide o toto

ale ak si ina, tak ta zvalcuje

M 25

ked vyskúšam, spoznám, ale budem opatrná ..
však ked sa budeme len stretávať, tak sa nič nestane?! a ked by bol aj vzťah, tak aj tak si musím dať pozor ..
vzťahy sú riadne komplikované ..
ľudia sú čudní!

M 25

no tiež sa toho obávam ..ale zas ja sa nedám zmanipulovať, som typický lev, aj ked on je tiež lev! takže to bude asi zaujímavé :))
ked ja by som si už priala vzťah, normálny krásny vzťah ..

Maoam

M25: ale vsak spoznat ho mozes, nemusis sa hned vrhat do intenzivneho vztahu, nie?

za to nic nedas...

ale daj si pozor

Maoam

M25: ja ti nechcem do toho moc kecat, ale moja skusenost je taka, ze ak ma clovek raz takyto charakter (zakerak, bonzak, totalny egoista a sebec), tak sa to prejavuje vo vsetkych oblastiach zivota, takito ludia byvaju aj dost manipulativni :-/

a prave takito ludia maju aj dost velku charizmu a vedia si cloveka dost podmanit (najmä opacne pohlavie), takze pozor na to

nechcem kuvikat ani nic, ale ak by som sa mala rozhodovat teraz ja, tak by som s takym clovekom do vztahu nesla, mi stacilo v minulosti

proste je to o charaktere a ked vie byt takyto v praci, vie byt taky aj v sukromi, lebo je to jeho charakter

M 25

ked ja sa už v chlapoch vôbec nevyznám..

Maoam a toho sa bojím, že ten vzťah chcem až príliš, že sa do toho pustím a ublíži mi ..

ak vôbec moja intuícia ešte pracuje správne :D

Dzony_Bravo, no on robil v práci všetko preto, aby sa mal najlepšie, nemyslel na kolegov, podkopával im nohy, bonzoval na nich šéfovi, aby sa on mal najlepšie..

Maoam

ak je to liskava manipulativna a vychcana svina, on sa prezradi sam, ak si dobra, vycitis to aj sama

stretnut sa s nim mozes, ale nevrhaj sa strmhlav do vztahu, proste si ho skus preklepnut, aj ked sa bude ukazovat zo svojich najlepsich stranok, kedze ta chce dostat, takze to bude trocha tazsie

ale skus dat na intuiciu, ta väcsinou neklame, ak budu rozpory medzi tym, co vravi a co vravi rec tela, pripadne budes mat divny pocit, preskumaj to blizsie