Neuveriteľné bolesti

Príspevok v téme: Neuveriteľné bolesti
anonymkacolett

Prosím Vás baby, poradte mi čo na menštruačné bolesti, také tabletky od bolesti ako brufen, nurogen, ibalgin, či už ajalgifenové kvapky, a 2 lieky predpísané od gynekologicky mi nezaberajú :( a ani rôzne čaje... absolútne, kvôli zdravotným problémom mi antikoncepciu nemôže dať... Ja už neviem čo si mám dať, znova začala menštruácia a nič nezaberá, celý den sedím skrčená, a takto dalsie 3 dni už nevydržím, prosím Vás poradte mi čo by mi pomohlo

anonymkacolett

Flector mi včera nepomohol, ale dnes som si ho zaliala horúcou vodou a bolo to o trochu lepšie. Ďakujem Vám za rady, ale ja čaje nemôžem, a mám prísnu nízko histamínovú dietu, tak som rada, že vôbec niečo zjem..

jaja23232

Mne zaberala slivovica domaca..po liekoch utlm ale nic omc..lieky zabrali po hodine aj nieco./nie som alkoholik ale mne to poradila babka..aj to ze pocas mozem pist trosku cervene vinko./

nefinka

skúšala si čaj z alchemilky? ja som mávala tiež ukrutné bolesti a takisto mi žiadne lieky, čo si menovala nepomáhali. Potom som začala pravidelne piť tento čaj a odrazu mi stacil jeden brufen a bolesti neboli..

- mira

Vysoké hodnoty mužských pohl. hormónov a menštruačné bolesti spolu súvisia. Môžeš ich znížiť ty sama tak, že nebudeš jedávať stravu, ktorá ich hodnoty zvyšuje. Hlavne mäso, syry, vajcia, slané a údené, pečené potraviny. Po čase sa tvoje orgány uvoľnia, zbavia kŕčov a začnú normálne fungovať. Jedz nasládle obilné kaše - dobre a domäkka uvarené. Tým sa nemyslia osladené cukrom, ale sladkastou zeleninou ako je udusená mrkva, cibuľa a ostatné zeleniny, kvasená zelenina, semienka, občas s troškou obilného sladu. Strava by nemala byť suchá a tvrdá, ale jemná krémová a hladká. Spestrenie si urob občas rybou, strukovinami , prírodnými koreninami. Takto sa zbavíš i vedľajších príznakov ako je ochlpenie a mužské črty na postave.

anonymkacolett

Bola som tam už, a povedala, že bolesti by mali po liekoch čo mi predpísala prestať, tak neviem.. zrejme ju budem musieť navštíviť znovu :/

malaanka

skús si dať na brucho niečo teplé napr.termofor alebo elektrický vankúš,mne to vždy pomáhalo.
A problém by mala riešiť gynekologička

anonymkacolett

Ale z antikoncepcie sa priberá.... áno, ale teraz aj tých aj 10 e je pre mna niečo, lieky na moje choroby, k tomu upravená strava, škola, a iné výdavky.. nieje lacná záležitosť :/