Podviedol som

Príspevok v téme: Podviedol som
Zdenci

Očakávam ukameňovanie ! Klamal som, sklamal som a padol som na dno :( Osobne sa považujem za citlivého, úprimného, a verného muža. Avšak sklamal som sám seba, zničil som svoje hodnoty, spravil som to začo som odsudzoval druhých. To čo sa neodpúšta ako tu píšete a ako by to asi malo byť. Vztah s priatelkou mám 3,5 roka vekový rozdiel medzi nami je 2roky. Ja pracujem a ona študuje. Zopár krát sme mali krízu vždy sme si ju však vyrozprávali... sex sme v podstate mali pravidelne, možem povedať že išlo o ideálny vztah až na moju tvrdohlavost sem tam. Sme zasnúbený, a chystáme svadbu. Avšak nedávno som mal potrebu nadviazat kontakt z jednou osobou, z písania na sexualne témy, nejaké sprosté harašenie bolo stretnutie. A to sa nemalo stat :( ...teraz už darmo plakat nad rozliatym mliekom, v danej chvíli v daný moment to bolo niečo nové a iné. Zrazu asi zafungovalo že ked sa kokot postaví rozum sa zastaví. Stalo sa to ako som už písal, išlo o krátky sex, pre mna len sex :( Priatelka zrazu objavila fotky ktoré my ona posielala cez net, bola tam holá... vtedy som sa vyhovoril že to je z netu, potom už došla nato že to nie je tak a že som sa s tým dievčatom stretol, znova som klamal lebo som povedal že sme sa len stretli. A ked už prišlo na všetko už som vedel že je koniec, musel som priznat kartu. Bolo to najtahšie čo som kedy povedal... Nával hnevu, kriku plaču...bol neskutočný :( Cítil som sa ako nikto, plakal som a prosil som o odpustenie, ležal som na zemi v tráve a nevládol som, bál som sa aby sa nezrútila , bál som sa konca :( Zrazu som bola malé ustráchané hovienko a nie velký frajer z facebooku čo vypisoval sexualné hlášky :( Hanbím sa sám za seba, hanbím sa a preklínam sa zato že som ublížil osobe ktorá mi dala všetko , ktorá sa o mna starala a zaujimala sa o mna, ktorá ma usmernila, tá ktorej rodina ma prijala ako vlastného syna. A teraz ženy počúvajte , to ako vy stále píšete že kto spravil raz , spraví znova, a že kto miloval by toto nespravil a podobne. Ja stále milujem a verte mi že chcem dalej milovat, a hnusí sa mi už len ta predstava čo som spravil, hanbil som sa hnil ked mi priatelka čítala diskusiu medzi mnou a tou ženou s ktorou som ju podviedol. Neobhajujem sa , spravil som to pri plnom vedomí...ale dal by som život zato aby som to mohol vrátit, dal by som život zato aby sa moja priatelka netrápila tak ako sa trápila....vyjadrite sa rád odpoviem.

Zdenci

Dakujem za vsetky nazory, opustam toto forum. Pozdravujem administratora /ku nech nesedi cely den za pocitacom a neodbavuje sa n'a prispevkoch vo fore. Casta masturbacia skodi, pekny den vsetkym

vitali

Zdenci tak načo si si tému zakladal??? Čítala som si tu skoro všetky príspevky, nik ti tu nevynadal do štetiek a kuriev, (či kkv) akoby to nadávali na ženy, dokonca ti niektorí ešte aj píšu prepáč, ale... a ty nie si spokojný? Čo si čakal? Načo si si to teda založil. Z tvojich odpovedí sú samé negatívne odozvy. Žiadna vďaka, či niečo podobné. Som presvedčená, že ti fakt šlo len o to, aby ti tu ľudia písali, že keď to tak veeeľmi ľutuješ, tak ťa to predsa kus ospravedlňuje. A ten príspevok 14:44 nemal chybu. Hlavne že ty si niekomu oblizoval to, čo nebolo treba, však?

Vadí ti, že ťa tu poúčajú a moralizujú? A do pekla, načo si písal v prvej vete svojho príspevku, očakávam ukameňovanie! Však ty sám nevieš o čo ti ide. Si čudák.

petul

som kratko vydata,ale spolu s muzom som niekolko rokov a neviem ci by som kvoli jednemu preslapu zahodila cely niekolkorocny vztah za hlavu...clovek nieco dlhodobo buduje a nikdy nevie co sa moze stat...lahko sa to hovori, tazsie zaziva ale myslim ze by som tiez kricala, zatracovala,ale ....Dolezity je pohlad na to, ci ten preslap nie je opakovany a zamerny...vtedy nie je o com

Zaran

A prečo si to vlastne spravil?Prečo si ju podviedol?Len tak?Čo ti chýbalo vo vzťahu,že si si vrzol s inou?Zrejme ti niečo chýbať muselo,lebo človek,ktorý svoju polovičku naozaj miluje,ju bez príčiny nepodvedie a vôbec nie.Treba sa zamyslieť najmä nad dôvodom tvojej nevery.U teba išlo len o sex,ale nenapadlo ťa ako si to vyloží tvoja priateľka,keby sa to všetko prevalilo?Toto si už podľa mňa u nej nevyžehliíš,neviem síce akú má tvoja priateľka povahu,ale ak má ešte hrdosť a aspoň trošku zdravého rozumu tak ti neodpustí a ak aj áno(čo pochybujem)tak môžeš skákať od radosti po plafon,akého človeka pri sebe máš a na svadbu môžeš zabudnúť,je pekné že to ľutuješ a že si uvedomuješ chybu,ale...no "čo si navaril,to si aj zjedz!"

Maoam

doubledog, hej, svitat mi zacalo okolo 28 :-/ a take brutalne prebudenie prislo okolo 30ky, no ale rozdychavam :D a dnes je to lepsie (32), nastastie BEZ dietata/rozmnozovania

0vecka

j ahlavne nechapem co s tym ti ludia vyvadzaju... proste tak si typek uzil inde, kym nedonesie pohlavnu chorobu alebo nejake cudzie-svoje decko tak sa predsa nic takeho hrozneho nestalo... nechapem tomu lebo prednou mal zrejme nejake partnerky a po nej bude mat asi tiez a to je v poriadku ale ak ma pocas nej nejaku tak to je uz koniec sveta....

Maoam

doubledog, mozno ta sklamem, ale odkedy sa mi zmensuju iluzie, zije sa mi lepsie

aj ked mi je jasne, ze este vela musim odhalit a prijat, take, ake to je a nie take, ake by to zeny rady chceli mat...

:-) ja som rada za kazdeho cloveka, ktory je voci mne uprimny, aj za realisticke prispevky tu na fore, lebo to otvara oci a je to tak len prospesne...