sex zena hore

cica

ja som takisto v tejto polohe len saskovala a bez vysledku aj ked rada jazdim a hlavne rychlovecky ze niekedy sa chlap urobi tak rychlo ze az...ale ja by som na tvojom mieste zmenila polohu...a mozno ti aj fyzicky "nedostacuje" neviem...no velkym kovbojom nic nepokazis

mirka00

Ked neveris tak skus sa spytat nejakeho odborniky..Je to najlepsia poloha pri ktorej zena dosiahne orgazmus..Ja si myslim ze zeny ho v takejto polohe nedosiahnu preto lebo sa prilis zaoberaju sami sebou a svojim telom...orgazmus je vecou psychiky a nie pohlavnych organov (aj ked aj tie zohravaju urcitu ulohu)..Pamataj si..traba skusat skusat skusat a uvidis ze sa ti to zapaci..Muzi maju tuto poloho radi...

sweety

to vazne je najvacsia pravdepodobnost orgazmu prave pri tejto polohe??? bo som to skusala a nicc... ja som vlastne este orgazmus nikdy nedosiahla tak ma to dost znervoznuje... :o(((

mirka00

Ked sme s partnerom zacinali ani ja som nemala rada tuto polohu pretoze som sa stale zaoberala tym ci nemam velke brucho a ako vyzeram.Po case som vsak zistila ze tato poloha je super a pri tejto polohe je najvacsia pravdepodobnost ze zena dosiahne orgazmus.Muz vas pri tom moze bozkavat na prsia a drazdit aj klitoris.Je to super....

aaa21

ale akoto ze pri nej nedosiahnete orgazmus ked uz pri inej nie tak pri tejto urcite stale.-)je suúer.ve sa pri tom dost silno drazdi aj klitoris takze to je jasne:-)no neviem..pri tejto polohe sa viem najlepsie uvolnit.tiez zo zaciatku som ju moc nevedela,ale neje to zlozite ked sa poriadne uvolnite.a hlavne ked to baba moc nevie hore tak posobi na chlapa ako drevo,lebo toto je jedna z mala poloh pri ktorej by sa mala ukazat hlavne baba a ze nie len chlap sa na nas natrapi:-)takze uvolnit sa sustredit sa hlvne na to cov am robi dobre a hor sa do toho:-)pretoze tato poloha je hlavne pre nas baby:-))

diablik

no ked je zena hore, tak si predsa lahsie udava tempo a robi pohyby, kt. su pre mu najprijemnejsie, a prave preto pri tejto polohe dievcata dostanete skor orgazmus ako pri inej.. samozrejme, je to vsetko relativne a individualne, ale myslim, ze velke percento zien (mozno aj muzov) mi da za pravdu.. hmm?