Milujem sestru svojej manželky

Príspevok v téme: Milujem sestru svojej manželky
SomZufaly

Som už úplne zúfalý a neviem ako dalej preto píšem sem. Takže som v situácii z ktorej neviem či je možné sa vlastne nejako dostať. Milujem totižto sestru mojej manželky. Možno si budete myslieť, že som hajzel a že si nevážim svoju ženu lenže ja jej sestru milujem už desať rokov a stále to trvá. Ked som mal 25 spoznal som svoju terajšiu ženu a dali sme sa do kopy. Asi zhruba po 3-4 mesiacoch som spoznal jej mladšiu sestru a akoby do mňa udrel blesk. Zo začiatku som si myslel, že je to len pobláznenie, ale ako sa ukázalo nebolo to len také chvílkové poblúznenie. Ked to ani po roku neprestalo tak som začinal byť zúfalý, ony majú so sestrou úplne úžasný vzťah a vedel som že keby som sa s jej sestrou rozišiel stratil by som obe a navyše som urobil najväčšiu chybu svojho života a oženil som sa so sestrou tej ktorú milujem - najskôr asi pod tlakom z beznádejnej situácie a preto, že som zbabelec - ja neviem. Ale proste prežívam peklo na zemi, lebo sesra mojej manželky býva o ulicu dalej - navyše sa pred dvoma rokmi vydala, stretnutia sa nejak veľmi obmedziť nedajú -a to som už skúšal, nepomohlo. O mojich citoch nevie nikto iba ja sám a dusím to v sebe a je mi z toho príšerne. S tou sestrou mojej manželky sme sa za tých 10 rokov tak zblížili že sú z nás najlepší priatelia a nikdy medzi nami nepadol ani len bozk iba sa občas objímeme a to sú tie chvíle pre ktoré žijem. Milujem byť v jej prítomnosti no zabíja ma táto situácia a ten pocit že nemôžem byť s tou ktorú milujem. Dakujem každému kto si toto celé prečíta a poskytne nejakú radu. Dakujem

malickasom

Ja by som zufaleho neodsudzovala, jasne spravil chybu ze sa ozenil ale neskoro plakat nad rozliatym mliekom. No ale kto v zivote nespravi nejaku blbost? Horsie veci sa deju, co by ste povedali na muza co pred svadbou je uzasny a milujuci a potom z neho vylezie tyran napriklad. Zaroven si nemyslim zeby sa rozhodoval podla pubertalnych rad na fore, povedal by jej to tak ci tak Tolko moj nazor.
Takze mily Zufaly, moj nazor je taky, ze nech sa tvoja zena nikdy nedozvie ze si roky miloval jej sestru. Ludia sa menia, asi aj ona sa zmenila a nie je uz taka ista ako ked si si ju bral. Zaroven si myslim ze u vas to nefunguje na obidvoch stranach a zbytocne stracate cas. Nemate ziadne spolocne zaujmy. Dieta by vas nezachranilo a jej asi ani nechyba takze tlacit ju do toho by nemalo zmysel.
Sestre by som dala cas, nech uz to dopadne akokolvek. Uz nie si najmladsi, povedzme si to na rovinu, takze nacase si zalozit rodinu tak nestracaj cas so zenou ktoru nemilujes. Porozpravaj sa so zenou, vezmi si volno v praci a chod niekam prec sa vyvetrat, do prirody alebo do zahranicia proste vypadni z toho prostredia a mozno prides na ine myslienky. Daj tomu vsetkemu cas.
Nech sa ti dari a napis ako si dopadol.

GoFruit

Prečo vlastne ostavas so ženou ked ju nemilujes? Kvôli sestre? To je úbohé. Čo si ona môže o tebe myslieť? Len že si bezchatakterny. Ale ináč s tebou súcitím, myslím že tvoja žena tá nemiluje tiež a je s tebou len kvôli pohodliu a prachom. Pretože mňa tiež nezaujíma futbal a manžel ked mi o ňom rozpráva, počúvam ho aj sa na niečo spytam aby videl že ma on zaujíma.

Carie

Zufaly z jej reakcie si myslim, ze toto vobec necakala, bola z toho uplne v soku, preto uplne stratila rec. Osobne nemam pocit, zeby ta nejako milovala, to by mozno v nieco taketo dufala a tak strasne by ju to nerozhadzalo. Zeny sa na rozdiel od muzov dokazu s opacnym pohlavim len kamaratit, bez citov, bez potreby liest spolu do postele, mat toho cloveka rad ako kamarata, bez lasky. A mam pocit, ze to bol jej pripad. Urcite ta mala i ma rada, inak by s tebou netravila tolko casu. Ale ma ta rada pravdepodobne len tak, ako ine svoje kamaratky. Je jej s tebou dobre, da sa s tebou fajn pokecat, mate rovnake zaujmy. Mozno by nad tebou uvazovala aj ako nad zivotnym partnerom (ktovie) keby si nebol manzel jej sestry a keby sama nebola predpokladam stastne vydata. Vies, je velky predpoklad ze svojho manzela lubi, pretoze nie su spolu az tak dlho a pokusaju sa o babatko. A drviva vacsina ludi sa berie z lasky, tvoj dovod na manzelstvo (dostat sa k manzelkinej sestre) bol skutocne raritny a dnes uz sam vies ze aj hlupy. Skus sa teraz vzit do koze svojej svagrinej. Aj keby ta hned milovala, keby isla s tebou zit, co by ziskala a co by stratila. Stratila by nielen sestru, ale aj celu svoju rodinu, pretoze takato zrada sa proste neodpusta. Ostala by sama, len s chlapom ktory uz raz zradil jej sestru. Nakolko hovoris, ze je velmi dobra, mila, hotovy anjel, preco si myslis, ze by takyto podraz bola schopna spravit svojej vlastnej sestre ktoru ma rada (urcite viac ako teba)? Neviem, ci to, co ti tu pisem vobec pochopis, lebo mam pocit, ze na ineho cloveka ako na seba nedokazes mysliet. Dokonca toto tvoje riesenie keby si troska zauvazoval by nespravilo stastnou ani tvoju svagrinu, prave naopak, spravilo by ju to velmi nestastnou, pretoze by sa dostala do rozbrojov v rodine, bola by ona za tu zlu, co rozbila dve manzelstva, ukradla svojej sestre manzela, znicila dve stastne manzelstva (v ociach jej rodiny je tvoje manzelstvo iste stastne, a asi aj v ociach tvojej manzelky, pretoze nevidia tebe do hlavy). Najlepsiu vec co teraz mozes urobit je odist, podat ziadost o rozvod a zmiznut z ich zivota. Zabudnut aj na sestru. Zit nejaky cas sam, upratat si bordel v hlave a potom si najst inu zenu. Verim tomu, ze tvoja svagrina je anjel v ludskej kozi, velmi dobra, velmi mila, ale sam seba uberas o stastie ked si si nahovoril, ze ziadna ina dobra mila zena, ktora ma rada prirodu a chodi vencit psa neexistuje. A tvoja svagrina aspon uvidi, ze si charakter, co si o tebe asi tak pomysli, ked uvidi, ze ostavas zit s jej sestrou hoci ju nemilujes a si s nou nestastny. A inak pripajam sa k tomu co tu uz bolo povedane, ze sa ti zrejme zacne vyhybat.

Carie

AlexSandra: ono ked svojej zene povedal, ze sa mu nepaci smerovanie vztahu, zalezi velmi od toho, ako jej to povedal, a to mi nevieme. Je ine sadnut si povedat: "milacik, mam ta moc rad, si uzasna, toto a toto na tebe milujem ale jedna vec sa mi nepaci, co keby sme robili viac toto..." (takto jej to urcite nepovedal nakolko ju rad nikdy nemal nieto miloval a nikdy sa mu na nej nic nepacilo; alebo ci jej to povie formou vycitky "si hentaka a tamtaka, vsetko co robis je zle, co si to zase preboha urobila, vsetky ine su lepsie..." tak myslim mile damy ze na takuto alebo podobnu reakciu by kazda jedna z nas reagovala obranne a utocne!

alenka_maxova

no, celkom aj suhlasim s prispevkom nizsie....Mne sa pri tvojom probleme vynara len jedno - probuh nacoooo si sa zenil?? Dobre, je to minulost, ale keby si zasiahol vtedy, nebol by si roky v nefungujucom manzelstve. Ach...no dobre, minulost fajn. Ale co cakas teraz? Co ak je ona vo svojom zivote stastna? Co ak miluje svojho muza a nikdy by mu nedala papa len kvoli niekomu, kto sa nevedel roky "vymacknut" a zije len pre chvile objimania?? :D Nuz, ja by som takeho chlapa nechcela asi. Lenze ja nie som sestra tvojej zeny, takze ona moze uplne inak premyslat. Zasadil si jej poriadneho chrobaka do hlavy...som celkom zvedava ako to bude dalej pokracovat. Napis :)

ajajja

Som veľmi prekvapená, že si dal na rady z tohto fóra a sestre si to povedal. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale dať na rady možno pubertálnych ľudí, ktorí to vnímajú pomaly ako telenovelu a nie skutočný život ... Ale tvoja vec...
Ale akože nechápem, čo čakáš?? Ty keď nie si spokojný vo svojom manželstve, odíď. Ale vážne si myslíš, že by sestra sestre spravila, že jej " preberie " muža?? Že sa kvôli tebe rozvedie a začne žiť s tebou?? Myslíš, že ona nerozmýšľa, čo všetko by stratila, koľko ľudí, ktorých má rada?? A hlavne vlastnú sestru??!! Príliš veľa ľudí by bolo nešťastných.
Povedať jej to bola asi úplná blbosť. Tiež si myslím, že môžeš čakať, že sa ti bude vyhýbať.

anonymkacolett

Držím Ti palce:) a z toho čo som čítala, mám pocit, že aj manželkina sestra k tebe niečo cíti :)

Sejla

no to si sa teda vedel oženiť....Normálne nie som za rozvody, ale teba je škoda. Pokial ešte nemáte dieťa, tak by som zvažovala rozvod. Nie kvôli jej sestre, ale kvôli tomu, že tvoje manželstvo nefunguje.