Viac nespokojna so zivotom ako spokojna.Podla toho ako sa vyspim?

Príspevok v téme: Viac nespokojna so zivotom ako spokojna.Podla toho ako sa vyspim?
Nespokojna66

Uvazujem nad zivotom.Myslim ze zijem fajn zivot,chodim na gymnazium,mam priatela.je pravda ze odkedy ho mam,som sa skoro uplne prestala stretavat s kamaratmi.Ale mne to nestaci.Strasne malo kedy som spokojna.Mavam depresie lebo mam pocit ze mojmu zivotu nieco chyba.Potrebujem viac ako len obycajny zivot.Mavam pocit ze moj zivot nema zmysel,marnim roky a som zufala.Bojim sa ze kroky ktore robim teraz resp. nerobim (akoze ze niesom v 18 rokoch schopna zarobim ziadne vacsie peniaze, nemozem si zalozit zivnost a podnikat.) Zivot obycajny zivot a mna to ubija.Potrebujem aby sa stale nieco dialo.Chcem cestovat a prihlasit sa do nejakej modelingovej alebo castingovej agentury, cestovat, byt samostatna.Proste mam 18 a mam pocit ze som stara ze uz co uz nemam doteraz, uz mat nebudem.Ale su dni kedy si vazim aj co mam a milujem svoj zivot ale bojim sa ze sa len utesujem a desim sa do buducna streotypu :(( Rozmyslam ci chorobna nespokojnost je nejaka porucha alebo neviem.