zamilovala som sa do gaya

Príspevok v téme: zamilovala som sa do gaya
abcdefghijkl

ahojte,mam 18 a moj problem je,ze som sa zalubila do gaya.je to celkom znama medialna osobnost.mala som tu cest stretnut sa s nim a povedal mi,ze by kvoli mne ´aspon na jeden den zmenil svoju orientaciu´...od zaciatku stretnutia som citila,že ho hrozne pritahujem a on mna este viac.ale co s tym ked je gay?:( moze sa stat zazrak a z gaya sa stane hetero?

wreck

zaujimave ako sa ludia odmietaju zmierit s tym, ze skutocnemu gayovi je neprijemne vobec sa len dotykat cudzej zeny. a ak nie je, tak potom nie je gay.

to by sme potom mohli povedat, a naozaj je taky nazor, ze jedine co zena moze dostat od inej zeny je lizanie, lebo ved jedine zena vie ako to treba robit spravne. a inak zena zostane zenou. :)

pre mna to je tiez nieco nepochopitelne, ze niekto moze NECHCIET napriklad prejst dlanou po bocnej krivke zenskeho tela, ale tak sa prinutim a uznam, ze ano, su taki, ktori po tom netuzia, ba sa im to az hnusi.

podla mna, ak vobec, tak skutocnemu gayovi sex so zenou napadne len v predstavach, a aj to len vtedy, ak ho uz sam nemal dlhy cas.

Evita006

Mala som priatela kt. po roku po rozchode so mnou zsitil že je gay..:D Ked to slo z hetero na homo prečo nie aj naopak? :D

Carie

No fakt je to hnusna predstava spat s niekym, kto ho strka do inych muzskych zadkov, ja by som s takym nemohla.. A rada? Myslim, ze to vies sama. Zabudnut. Gay sa moze vyspat aj so zenou, ale orientaciu kvoli tomu nezmeni.

lost

hmm, dobry trik ako dostat fanusicky do postele :)
byt gayom a naslubovat im ze na 1 noc budu hetero :)
to ze jeho cast tela casto navstevuje ine muzske casti tela je uz asi irelevantna :)